Najvýhodnejšia
rezervácia
 

Pripravíme Vám jedinečný event bez kompromisov

Jednou z predností Residence Hotel & Club**** je práve poloha hotela v srdci Slovenska – nádherné Donovaly v Banskobystrickom kraji, čo ho robí prístupným z každého kúta Slovenska. S ubytovacou kapacitou 190 lôžok je tým správnym miestom pre váš firemný event, svadbu či rodinnú oslavu. 

 

 

Profesionálny prístup

Náš hotel je ideálne miesto pre usporiadanie kongresov, školení, svadieb alebo iných eventov. Môžete sa na nás spoľahnúť a očakávať profesionálny prístup vďaka 8-ročným skúsenostiam, počas ktorých sme pre našich klientov usporiadali vyše 800 jedinečných eventov.

Spojenie vysokého štandardu, nádhernej prírody a plánovaním do posledného detailu zaručuje, že Váš event bude nezabudnuteľný. 

 

Priestory aj pre náročných

Plánujete menší alebo väčší event? V hoteli je k dispozícii rokovacia sála Grand Residence s kapacitou 250 miest, ktorú je možné rozdeliť na dva menšie konferenčné salóniky Residence I a Residence II s kapacitou 120 a 80 miest. Za zmienku stojí určite aj salónik PANORAMA, vhodný pre menšie eventy do 30 hostí s jedinečným výhľadom na okolité hory. Potrebujete počas eventu viac jednotlivých salónikov? V hoteli vieme podľa vašich požiadaviek pripraviť salóniky s celkovou kapacitou až 350 miest.

 

 

Pre váš veľký deň sú ideálne svadobné priestory Grand Restaurant alebo Diamond Hill Restaurant, kde sa nachádza aj zabudovaný tanečný parket. Kapacita Grand Restaurant je do 80 hostí a tanečný parket nie je súčasťou. Kapacita Diamond Hill Restaurant je 60 hostí a tanečný parket je už súčasťou. Priestory reštaurácií Grand Restaurant a Diamond Hill Restaurant sa dajú oddeliť pevnou stenou alebo spojiť, čo vám zaručí absolútne súkromie, či poskytne ideálny priestor pre veľké aj malé svadby a oslavy s kapacitou do 180 hostí.

 

Každý z priestorov je možné upraviť podľa vášho konkrétneho želania, či už na program alebo catering. Navyše, v prípade záujmu je vám k dispozícii naša priestranná terasa s panoramatickým výhľadom s možnosťou využitia párty stanov.

 

Príprava eventu bez starostí

Príprava eventu je dlhodobý a náročný proces, v ktorom sa dbá na každý detail. Pre vás však nemusí znamenať žiadny stres a starosti. Zverte sa do našich rúk a my sa postaráme o to, aby ste u nás zažili event podľa vašich predstáv, ktorý prebehne hladko a presne podľa vašich požiadaviek. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a snažíme sa mu vyjsť maximálne v ústrety v každom smere.

 

Po odsúhlasení kompletného scenára eventu prichádza na rad príprava. Každý úsek hotela je oboznámený s plánovaným scenárom s dôrazom na najefektívnejší spôsob jeho organizácie. Ochotný, milý a spoľahlivý tím zamestnancov zabezpečí hladký priebeh každého eventu. Našou prioritou je, aby bol klient spokojný po každej stránke, užíval si svoj event a nemusel mať starosti nad jeho dohliadaním.

 

 

Catering presne podľa Vás

Náš šéfkuchár zostavuje menu pre Vás s ohľadom na našu filozofiu „jedlo ako liek“. Kuchyňa je orientovaná na kvalitu a sezónnosť. Garantujeme vám, že skvelá kuchyňa a nádherný výhľad na okolité hory sa spoja do jedinečného kulinárskeho zážitku.

 

Podľa vašich prianí zostavíme aj kompletné gastronomické služby na mieru. Každá ponuka je vypracovaná individuálne pod dohľadom nášho šéfkuchára. Možnosti stravovania dôkladne premyslíme a prispôsobíme podľa tematického zamerania eventu. Pri rozmanitej ponuke rautových stolov si každý príde na svoje.

 

Catering počas eventu zabezpečujeme priamo v konferenčných priestoroch, na letnej terase, v lobby bare, v zimnej záhrade alebo v jednej z našich reštaurácií.

 

Aby Váš event dopadol na jednotku, náš Residence tím vám bude k dispozícii od začiatku až po úplný koniec. Pomôžeme Vám s prípravou priestorov a dekorácii, výberom programu, cateringu a mnoho ďalšieho. Môžete sa spoľahnúť na profesionálny prístup, Váš event bude jedinečný, pripravený do posledného detailu.