O hoteli

RESIDENCE HOTEL**** Donovaly ponúka cenovo dostupné ubytovanie na Donovaloch, vkusne zariadené izby a apartmány, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy kvality. K dispozícii sú aj apartmány s jednou, alebo dvoma spálňami, ktorých súčasťou sú obývacia miestnosť, kuchyňa a balkón. Ubytovacia kapacita 190 lôžok je rozdelená do 66 dvojlôžkových izieb a 29 obývačkových miestností.

Grand Restaurant s panoramatickým výhľadom, či Diamond Hill Restaurant sú vhodným miestom pre gastronomické potešenie, ale i oslavy a kongresy. Spojením vzniká priestor pre 180 hostí. Naša kuchyňa je orientovaná na kvalitu a sezónnosť, jedlá sú pripravované z lokálnych domácich čerstvých surovín.V lobby bare Café Residence s letnou terasou a výhľadom na lesy a kopce Nízkych Tatier si oddýchnete pri šálke výbornej kávy alebo sa osviežite limonádou.

V našom útulnom Ajurvédskom wellness centre si máte možnosť vybrať zo širokej škály ajurvédskych a klasických masáží, ako aj procedúry Sothys Paris. K dispozícii je saunový svet s ochladzovou sprchou a tepidáriom, relaxačná miestnosť, či fitness.

Keďže myslíme aj na našich najmenších hostí, v sezóne máme v prevádzke priestranný detský kútik. RESIDENCE Kids Club pod dohľadom nášho maskota - medvedíka MOMO, ktorý je známy svojimi dobrodružnými a kreatívnymi aktivitami. Rodinkám s najmenšími detičkami odporúčame pred pobytom u nás kliknúť na naše BABY FRIENDLY info.

Sme pet-friendly hotel, vstup zvieratkám je povolený. K dispozícii sú izby, na ktoré si môžete prísť užiť pobyt aj s vaším domácim miláčikom. Taktiež máme vyhradené spoločné priestory, kde sú zvieratká vítané.

Toto všetko a oveľa viac nájdete na jednom mieste - iba u nás.