GASTRONÓMIASkvelá kuchyňa, štýlová reštaurácia a nádherný výhľad na okolité hory sa spoja do jedinečného kulinárskeho zážitku, ktorý môžete zažiť v Residence Hotel & Club**** na Donovaloch.

Grand Restaurant s úchvatným panoramatickým výhľadom a kapacitou 100 osôb je vhodným miestom pre gastronomické potešenie, ale i oslavy a kongresy. Diamond Hill Restaurant s kapacitou 70 osôb sa dá od priestoru Grand Restaurant od rozdeliť pevnou stenou a poskytuje absolútne súkromie. Spojením týchto priestorov vzniká obrovský priestor pre veľké svadby, či oslavy.

V dennom lobby bare Café Residence s terasou a výhľadom na lesy a kopce Nízkych Tatier si oddýchnete pri šálke výbornej kávy alebo sa osvieži domácou limonádou. Večerné posedenie vám spestria široká ponuka kvalitných slovenských a zahraničných vín, či miešaných drinkov.Kuchyňa orientovaná na kvalitu a sezónnosť

Naši kuchári sa pri zostavovaní pravidelne sa meniaceho menu inšpirujú filozofiou "jedlo ako liek". Kuchyňa je orientovaná na kvalitu a sezónnosť. V ponuke hotela je SNACK MENU a každý deň meniace sa OBEDOVÉ MENU. Pripravujeme pre Vás aj nové A´la carte menu, na ktoré sa môžete tešiť už čoskoro.

SNACK MENU

NÁPOJOVÝ LÍSTOK

VÍNNA KARTA

DETSKÉ MENU