GASTRONÓMIASkvelá kuchyňa, štýlová reštaurácia a nádherný výhľad na okolité hory sa spoja do jedinečného kulinárskeho zážitku, ktorý môžete zažiť v Residence Hotel & Club**** na Donovaloch.

Grand Restaurant s úchvatným panoramatickým výhľadom a kapacitou 100 osôb je vhodným miestom pre gastronomické potešenie, ale i oslavy a kongresy. Diamond Hill Restaurant s kapacitou 70 osôb sa dá od priestoru Grand Restaurant od rozdeliť pevnou stenou a poskytuje absolútne súkromie. Spojením týchto priestorov vzniká obrovský priestor pre veľké svadby, či oslavy.

V dennom lobby bare Café Residence s terasou a výhľadom na lesy a kopce Nízkych Tatier si oddýchnete pri šálke výbornej kávy alebo sa osvieži domácou limonádou. Večerné posedenie vám spestria široká ponuka kvalitných slovenských a zahraničných vín, či miešaných drinkov.Kuchyňa orientovaná na kvalitu a sezónnosť

Chutná strava s možnosťou výberu prispieva k čarovnej atmosfére pobytu Residence Hoteli & CLUB****. Reštaurácia s nádherným výhľadom prináša pestrú ponuku výborných jedál a špecialít pod vedením šéfkuchára Andreja Rótha. V kuchyni kladieme mimoriadny dôraz na kvalitu surovín a využívame služby lokálnych dodávateľov. Radi sa prispôsobíme požiadavkám hosťa a v prípade záujmu pripravíme bezlepkové či bezlaktózové jedlá.


Pripravili sme si pre Vás Jedinečné 6-chodové degustačné menu, ktoré pripravili "majster a jeho učeň" šéfkuchár METRA Vojto Artz a šéfkuchár RESIDENCE HOTEL & CLUB**** Andrej Róth. Títo dvaja famózni šéfkuchári, pre ktorých je gastronómia vášňou, snúbia chute s vínom popredného slovenského enóloga Vladimíra Hronského - EnoVia.


NÁPOJOVÝ LÍSTOK

VÍNNA KARTA

A ´LA CARTE MENU

DEGUSTAČNÉ MENU