Pocit domova, komfort hotela

Vítajte v RESIDENCE HOTEL**** Donovaly

RESIDENCE HOTEL**** Donovaly je ideálnym miestom pre hostí, ktorí hľadajú ubytovanie na Donovaloch. Ponúka ubytovanie v elegantných, vkusne zariadených izbách a apartmánoch, ktoré spĺňajú tie najvyššie štandardy kvality. K dispozícii sú aj apartmány s jednou, alebo dvoma spálňami, ktorých súčasťou sú obývacia miestnosť, kuchyňa a balkón.

Ubytovacia kapacita 190 lôžok je rozdelená do 66 dvojlôžkových izieb a 29 obývacích miestností. Všetky izby sú vybavené LCD televízorom, internetovým pripojením, telefónom, trezorom, minibarom a v každej z kúpeľní sa nachádza vaňa. Balkón každej z izieb, či obývacích miestnosti poskytuje nádherný výhľad na okolité hory.

Izby sú rozdelené na Standard a De Luxe. Izby Standard sa nachádzajú na prvom až štvrtom poschodí, sú zariadené útulne aby ste sa v nich cítili ako doma. Izby De Luxe sa nachádzajú na piatom a šiestom poschodí hotela, sú luxusne zariadené a poskytujú komfort bez kompromisov. Izby na Standard aj Deluxe poschodí si môžete vybrať z: Double Room, Superior Double Room a Apartmán.