Konferencie a kongresy

Naplánujte si váš event už teraz. Dohodnite si osobnú obhliadku priestorov na e-mailovej adrese manager@residencehotel.eu alebo t.č. +421 917 432 502.

Residence Hotel**** Donovaly je vhodným miestom pre konferencie a kongresy, usporiadanie seminárov, školení, či firemných prezentácií. V priestoroch hotela sa nachádza rokovacia sála Kongresová sála Grand Residence s kapacitou 250 miest, ktorá sa dá rozdeliť na dva menšie konferenčné salóniky Residence I a Residence II s kapacitou 120 a 80 miest.

Zaujímavým miestom na školenie je salónik PANORAMA, ktorý sa nachádza na najvyššom poschodí hotela a poskytuje jedinečný výhľad na okolité hory. Salónik s kapacitou 30 miest je vhodný na usporiadanie súkromných osláv ako aj menších eventov.

V prípade vášho záujmu o viac školiacich salónikov vieme prispôsobiť ďalšie miestnosti v priestoroch hotela a upraviť ich podľa požiadaviek. V hoteli vieme vďaka variabilným priestorom pripraviť salóniky s celkovou kapacitou až 350 miest.


Kapacita priestorov

Kapacitu priestorov podľa rozmiestnenia sedenia nájdete TU

Priestory je možné upraviť podľa vášho konkrétneho želania či už na program alebo catering.

Vybavenie

Dataprojektor / Flipchart / Premietacie plátno / Rečnícky pult / Ozvučenie / Laserové ukazovátko / Presenter / Bezdrôtové internetové pripojenie / Ostatné na vyžiadanieParkovanie

K dispozícii je bezplatné hotelové parkovisko s kapacitou 60 áut, monitorované kamerovým systémom. 250 metrov od hotela je vzdialené bezplatné centrálne parkovisko s kapacitou 300 áut. Znázornenie parkoviska nájdete TU