Najvýhodnejšia
rezervácia
 

SAUNA SWEDANAM

Ayurvéda je veda o živote, ktorá vznikla pred 5 000 rokmi v Indii. Je to komplexný systém zdravia tela, mysle a duše, ktorá lieči akútne aj chronické ochorenia. Lieči vždy príčinu ochorenia ako aj jeho následky. To je rozdiel medzi ayurvédou a klasickou medicínou. Klasická medicína poníma telo a myseľ ako dve samostatné jednotky. Klasická medicína lieči chorobu a nie človeka. Ayurvéda vždy lieči telo aj dušu.

 

Vstúpte do raja harmónie tela, mysle a duše. Ayurvédske centrum vám ponúka viac ako dobrú masáž. U nás nájdete svoju rovnováhu a zistíte, že byť zdravý a šťastný je úplne jednoduché.

 

Saunovanie je spôsob ako rýchlo odstrániť fyzickú a psychickú únavu, zlepšiť imunitu a najmä zlepšiť svoje zdravie. Prispieva k vnútornej pohode a zbavuje telo škodlivých toxínov.

 

 

SWEDANAM

 

Ayurvédska sauna Swedanam je liečivá celotelová bylinná procedúra v naparovacej komore s pridaním liečivých bylín, ktorá:

 

-zbavuje telo toxínov,

-uvoľňuje stuhnuté svalstvo psychické napätie,

-stimuluje lymfatický a cievny systém,

-prekrvuje pokožku, má blahodarný vplyv na pokožku, zbavuje telo celulitídy,

-pomáha pri nespavosti, bolestiach hlavy či nadmernému stresu.

 

V špeciálnom zariadení pomocou liečivých bylinných a éterických olejov dochádza k postupnému prehriatiu tela. Hlava sa nachádza mimo komory a preto procedúra nezaťažuje dýchacie orgány a srdcovo-cievne sústavy ako klasické sauny.

 

 

NÁŠ TÍM

 

Medicínsky špecialista z Indie je absolvent strednej zdravotnej školy a bakalárskeho štúdia ayurvédskej medicíny. Osobne sme pre vás vybrali toho najlepšieho, aby vám pomohol nájsť rovnováhu tela, mysle a duše.

 

V našom wellness centre nájdete 2 druhy swedanam sáun:

-ayurvédsky swedanam– celotelová bylinná sauna v naparovacej komore s pridaním ayurvédskej medicíny,

-indický swedanam- celotelová bylinná sauna v naparovacej komore.

 

Po procedúrach, či cvičení si môžete vychutnať oddych v relaxačnej miestnosti so šálkou bylinkového čaju.