Najvýhodnejšia
rezervácia
 

FILOZOFIA NAŠEJ KUCHYNE

Hľadáte jedinečný kulinársky zážitok? So skvelou kuchyňou, štýlovou reštauráciou, ochotným prístupom zamestnancov a nádherným výhľadom na okolité hory a prírodu sa tvorí najkrajší pocit, ktorý môžete zažiť v Residence Hotel & Club Donovaly ****.

 

Pod taktovkou nášho šikovného šéfkuchára Richarda Noskoviča vás zoznámime s gastronómiou, ktorá učaruje každému, kto ju ochutná. Nechajte sa uniesť svojimi chuťovými pohárikmi a spoznajte dokonalo rozplývajúcu sa chuť jedla, ktoré vám ponúkame.

 

Keďže je naša kuchyňa orientované práve na kvalitu a sezónnosť, tak môžete ochutnať a načrieť tak do zručností a fantázie nášho skvelého šéfkuchára a vychutnať si tak všetky prvky jeho jedál. Naša ponuka à la carte zahŕňa jedlá podľa sezónnej ponuky, detské jedlá, ale aj jedlá, ktoré sú značne inšpirované Indiou. Zdravé Ayur Ganesh menu pozostáva najmä zo zdravých a BIO surovín, ktoré pomáhajú vášmu zdravotnému stavu sa dať čím skôr do poriadku.

 

 

Výrok ,,Jedzte, žite a milujte ako by na tom závisel váš život, lebo naozaj závisí…“ sa stáva čím ďalej, tým viac populárnejším. Pomaly si začíname uvedomovať, že strava je kľúčom k dlhodobému skvelému zdravotnému stavu a celkovej pohode. Každý človek však vie, že zdravé jedlo má blahodarné účinky aj v rôznych iných sférach.

 

 

Rovnako tak do našej ponuky spadá aj denné menu, ktoré je neodmysliteľnou súčasťou návštevníkov Donovál. Samozrejme našu reštauráciu môžu navštíviť aj neubytovaní hostia, ktorým však odporúčame, aby si preverili kapacitu voľných priestorov a následne rezervovali stôl na t.č. +421 917 432 504.

 

Viac info nájdete: https://www.residencehotel.eu/gastronomia

 

Príďte na Donovaly a presvedčte sa o tejto gastronomickej méte aj vy!