Späť na ponuky

Farmársky víkend

Atmosféra folklóru, tradičné remeslá a dielne, ľudová hudba, tanec, na to všetko sa môžete začať tešiť u nás, na Donovaloch. Neviete tancovať? Nevadí! V piatok máme pre Vás pripravenú školu tanca a zábava pokračuje aj počas sobotňajších farmárskych trhov. Na najmenších čaká bohatý animačný program a mnoho ďalších atrakcií, ktoré Vás budú sprevádzať celý víkend.

Pobyt obsahuje:
- ubytovanie v izbe podľa výberu
- raňajky podávané formou bufetových stolov (podávané nad 20 ubytovaných hostí na hoteli) alebo výberom z jedálneho lístka (podávané do 20 ubytovaných hostí na hoteli)
- detské jedlá a zdravý kútik
- večere podávané formou bufetových stolov (podávané nad 20 ubytovaných hostí na hoteli) alebo výberom z jedálneho lístka (podávané do 20 ubytovaných hostí na hoteli)
- animácie pre deti v detskom kútiku MOMO
- 20% zľava na hotelové wellness procedúry
- župan a papučky na izbe
- bezplatný internet, parkovanie monitorované kamerovým systémom

Počas celého pobytu na vás čaká v Kids Club bohatý animačný program plný rodinných hier, spoločných zážitkov a zábavy v prostredí prekrásnej donovalskej prírody.

Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zadarmo.

Výrazné zľavy na pobyt pre deti od 4 do 15 rokov.

Príplatok za psa / mačku - 35 €/ noc. Je potrebné nahlásenie domáceho miláčika vopred spolu s rezerváciou pre ich správne ubytovanie na izby vyhradené špeciálne pre nich. V prípade, že nie je uvedený v rezervácii, bude zaň účtovaný poplatok 50 €/ noc.

Možnosť parkovania v garáži - 30€/ noc (informácie ohľadom parkovania v garáži podľa dostupnosti na recepcii).

Cena ubytovania nezahŕňa miestny poplatok 1,00 € / osoba / noc. Od miestnej dane sú oslobodené deti do 3 rokov, vrátane. Miestny poplatok sa účtuje pri odchode z pobytu.

Ako tráviť leto na Donovaloch a okolí?

Odporúčame navštíviť https://www.residencehotel.eu/blog/ alebo www.parksnow.sk.
Na Donovaloch sa môžete zabaviť aj v 3 detských parkoch (Donovalkovo, Habakuky, Myšiačikov vodný svet) a Fun Aréne s bobovou dráhou, lanovým parkom a lezeckou stenou.

Tešíme sa na Vás!