Späť na ponuky

Veľký rodinný víkend

Príďte si zasúťažiť o rodinný pobyt v našom hoteli. Stačí, keď práve vaša rodina bude najšikovnejšia a vyhrá v sobotňajšom kvíze. Deň s rodinou Vám spríjemnia zvieratká, rôzne animácie či detské divadielko. Novinkou rodinného pobytu bude tento rok škola varenia s naším šéfkuchárom Andrejom Róthom. A teraz zbystrite svoju pozornosť: každá ubytovaná rodina má vstup do Myšiačikovho detského parku na Donovaloch počas tohto víkendu ZDARMA.

Pobyt obsahuje:

- ubytovanie v izbe podľa výberu

- raňajky podávané formou bufetových stolov (podávané nad 20 ubytovaných hostí na hoteli) alebo výberom z jedálneho lístka (podávané do 20 ubytovaných hostí na hoteli)

- detské jedlá a zdravý kútik

- večere podávané formou bufetových stolov (podávané nad 20 ubytovaných hostí na hoteli) alebo výberom z jedálneho lístka (podávané do 20 ubytovaných hostí na hoteli)

- animácie pre deti v detskom kútiku MOMO

- kvíz pre dospelých v Lobby bare o rodinný víkendový pobyt

- súťaže v Kids Clube pre najmenších o super výhry

- 20% zľava na hotelové wellness procedúry
- župan a papučky na izbe

- bezplatný internet, parkovanie monitorované kamerovým systémom

Počas celého pobytu na vás čaká v Kids Club bohatý animačný program plný rodinných hier, spoločných zážitkov a zábavy v prostredí prekrásnej donovalskej prírody.

Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zadarmo.

Výrazné zľavy na pobyt pre deti od 4 do 15 rokov.

Príplatok za psa / mačku - 35 €/ noc. Je potrebné nahlásenie domáceho miláčika vopred spolu s rezerváciou pre ich správne ubytovanie na izby vyhradené špeciálne pre nich. V prípade, že nie je uvedený v rezervácii, bude zaň účtovaný poplatok 50 €/ noc.

Možnosť parkovania v garáži - 30€/ noc (informácie ohľadom parkovania v garáži podľa dostupnosti na recepcii).

O dostupnosti a cenách sa môžete informovať na recepcii telefonicky +421 917 432 511, e-mailom na reception@residencehotel.eu

Cena ubytovania nezahŕňa miestny poplatok 1,00 € / osoba / noc. Od miestnej dane sú oslobodené deti do 3 rokov, vrátane. Miestny poplatok sa účtuje pri odchode z pobytu.

Ako tráviť leto na Donovaloch a okolí?

Odporúčame navštíviť https://www.residencehotel.eu/blog/ alebo www.parksnow.sk .
Na Donovaloch sa môžete zabaviť aj v 3 detských parkoch (Donovalkovo, Habakuky, Myšiačikov vodný svet) a Fun Aréne s bobovou dráhou, lanovým parkom a lezeckou stenou.

Tešíme sa na Vás!