Najvýhodnejšia
rezervácia
 

Kids Club

 

V našom hoteli myslíme aj na našich najmenších hostí. V sezóne máme v prevádzke najväčší detský kútik na Donovaloch. RESIDENCE Kids Club pod dohľadom nášho maskota – medvedíka MOMA – je známy svojimi dobrodružnými a kreatívnymi aktivitami.

 

Počas sviatkov,  prázdnin, veľkých akcií a voľných dní v roku sa o program detí okrem MOMA starajú aj skúsení animátori. Kútik je k dispozícií pre ubytovaných hostí, ale aj pre ostatných návštevníkov Donovalov. Na vyžiadanie vám radi zabezpečíme aj stráženie detí priamo na izbách.

 

Animačný program-  02.01.2023 – 31.03.2022

 

 

 

Detský kútik a animácie sú dostupné v letnej a zimnej sezóne a vo vybrané termíny (28.10.-1.11., 17.-20.11., 26.12.-31.3.2023).

Na požiadanie Vám radi zabezpečíme ďalšie hračky (napr. priamo na izbu).

V prípade záujmu kontaktujte prosím našu recepciu.

 

V roku 2014 bol náš hotel zaradený úniou materských centier medzi baby friendly hotely s najvyšším ohodnotením štandardu piatich hviezdičiek. Okrem exteriérového a interiérového ihriska pre deti ponúkame našim najmenším hosťom a ich rodičom priestranné apartmány, ktoré spľňajú kritéria pre celú rodinu. Na vyžiadanie vám vieme na izbe zabezpečiť detskú postielku, detskú stoličku na jedenie, prebaľovaciu podložku, vaničku, ohrievač na fľašky a nočník. Každý apartmán je zároveň vybavený plne funkčnou kuchyňou pre prípravu jedál.

 

MOMO si pre deti pripravil špeciálnu edíciu Kids Clubových suvenírov.

(magnetky, omaľovánky, tričká)

Pripravované detské aktivity, ktoré chystáme na najbližšie mesiace môžete sledovať na týchto stránkach a na sociálnych sieťach.

 

Pozri aké papaníčko si pre teba MOMO pripravil.
 

Stiahni si našu MOMO omaľovánku