Kids Club

V našom hoteli myslíme aj na našich najmenších hostí. Pre nich máme v prevádzke najväčší detský kútik na Donovaloch. RESIDENCE Kids Club pod dohľadom nášho maskota – medvedíka MOMA – je známy svojimi dobrodružnými a kreatívnymi aktivitami.

 

Počas sviatkov,  prázdnin, veľkých akcií a voľných dní v roku sa o program detí okrem MOMA starajú aj skúsení animátori. Kútik je k dispozícií pre ubytovaných hostí, ale aj pre ostatných návštevníkov Donovalov. Na vyžiadanie vám radi zabezpečíme aj stráženie detí priamo na izbách.

 

V roku 2014 bol náš hotel zaradený úniou materských centier medzi baby friendly hotely s najvyšším ohodnotením štandardu piatich hviezdičiek. Okrem exteriérového a interiérového ihriska pre deti ponúkame našim najmenším hosťom a ich rodičom priestranné apartmány, ktoré spľňajú kritéria pre celú rodinu. Na vyžiadanie vám vieme na izbe zabezpečiť detskú postielku, detskú stoličku na jedenie, prebaľovaciu podložku, vaničku, ohrievač na fľašky a nočník. Každý apartmán je zároveň vybavený plne funkčnou kuchyňou pre prípravu jedál.

 

MOMO si pre deti pripravil špeciálnu edíciu Kids Clubových suvenírov.

(magnetky, omaľovánky, tričká)

Pripravované detské aktivity, ktoré chystáme na najbližšie mesiace môžete sledovať na týchto stránkach a na sociálnych sieťach.

 

TEMATICKÉ POBYTY S ROZŠÍRENÝM DETSKÝM ANIMAČNÝM PROGRAMOM:

 

 

1. – 3.6.2018 – Deň detí v Residence
Hory zážitkov v Residence.. ale najmä pre najmenších, veď tento víkend patrí hlavne im! Nudiť sa však nebude nikto. Pre dospelých oddych a pohoda v podobe nezabudnuteľného pobytu v prekrásnej donovalskej prírode a pre detičky množstvo aktivít.

 

Počas celého víkendu je pre detičky pripravený bohatý animačný program. Okrem detského divadielka budú detičky pripravovať a stavať detskú farmičku pre zvieratká. 

 

 

1. – 8.7.2018 – Týždeň na jednotku a štart leta pre rodičov

Vyštartujte do leta dovolenkou na horách a užite si svoj týždeň, kde neodmeníme len jednotkárov, ale aj rodičov. Počas víkendu je pripravený bohatý program. V piatok a v sobotu sa môžete tešiť na školu tanca pre malých aj veľkých s Peťom Vajdom – finalistom Zem spieva.

 

Deti do 12 rokov s vysvedčením s vyznamenaním dostanú od nás ubytovanie na 2 noci ZADARMO

 

 

10. – 12.8.2018 – Farmársky víkend

Farmársky víkend vám prináša atmosféru vidieka v netradičnej kombinácii s výhľadom na donovalské hory a bohatým programom pre deti a dospelých. Deti potešia najmä zvieratká a animácie s maskotom MOMOm, dospelých zase plno zábavy, hudby a tanca.

 

 

24. – 26.8.2018 – Veľké prázdninové finále pre celú rodinu

Vychutnajte si veľké prázdninové finále spoločne ako rodina a pred návratom do školy si užite  posledné letné zážitky. Okrem animačných programov s maskotmi sú pripravené letné rodinné hry pre malých aj veľkých, kde sa najšikovnejšia rodina bude môcť tešiť z výhry Family pobytu na zimnú sezónu 2019.
V piatok večer za sprievodu gitary zažijete atmosféru táboráku a vychutnáte si spoločnú opekačku so všetkým čo k tomu patrí. Pokračovať budeme ďalší večer na terase, tentokrát sa bude grilovať a o sprievodný program a zábavu sa postará country kapela.

 

Ubytované rodiny majú počas celého víkendu (piatok – nedeľa, 24. – 26.8.2018) vstup ZADARMO do všetkých zábavných detských parkov na Donovaloch (Donovalkovo, Habakuky, Myšiačikov detský vodný park)

 

POČAS CELÉHO LETA JE K DISPOZÍCII MOMO KIDS CLUB S ANIMÁTORMI A DETSKOU ZVIERACOU FARMIČKOU

 

Program na Veľkú noc
 

Pozri aké papaníčko si pre teba MOMO pripravil.
 

Stiahni si našu MOMO omaľovánku