Najvýhodnejšia
rezervácia
 

Reštaurácia

 

Pripravili sme pre Vás terasu s vyhrievaným stanom.

Všetko si môžete vyzdvihnúť v našom výdajnom okienku v čase 8:00 – 20:00.

Všetkým neubytovaným hosťom radi zabalíme jedlo a nápoje so sebou.

Ubytovaní hostia si môžu jedlo a nápoje objednať priamo na izbu.

V rámci Donovál ponúkame rozvoz zdarma.

 

Skvelá kuchyňa, štýlová reštaurácia a nádherný výhľad na okolité hory sa spoja do jedinečného kulinárskeho zážitku, ktorý môžete zažiť v Residence Hotel & Club Donovaly ****.

 

 

Grand Restaurant s úchvatným panoramatickým výhľadom a kapacitou 100 osôb je vhodným miestom pre gastronomické potešenie, ale i oslavy a kongresy. Slnečná časť reštaurácie Diamond Hill Restaurant s kapacitou 70 osôb sa dá od priestorov Grand Restaurant oddeliť pevnou stenou a poskytuje absolútne súkromie. Spojením týchto priestorov zase vzniká ideálny priestor pre veľké svadby a oslavy.

 

Pokiaľ nie ste ubytovaný hosť a prajete si navštíviť reštauráciu, doporučujeme Vám pre Váš komfort a preverenie kapacity rezervovať stôl telefonicky na t.č. +421 917 432 504.

 

V dennom bare Café Residence s terasou a výhľadom na lesy a kopce Nízkych Tatier si oddýchnete pri poháriku teplého grogu, šálke výbornej kávy alebo sa osviežite domácou limonádou. Večerné posedenie vám spríjemní široká ponuka kvalitných slovenských a zahraničných vín.

 

A la carte menu

 

Kačacie hody

 

Nápojový lístok

 

Vínna karta