Najvýhodnejšia
rezervácia
 

Reštaurácia

 

Skvelá kuchyňa, štýlová reštaurácia a nádherný výhľad na okolité hory sa spoja do jedinečného kulinárskeho zážitku, ktorý môžete zažiť v Residence Hotel & Club Donovaly ****.

 

Grand Restaurant s úchvatným panoramatickým výhľadom a kapacitou 100 osôb je vhodným miestom pre gastronomické potešenie, ale i oslavy a kongresy. Slnečná časť reštaurácie Diamond Hill Restaurant s kapacitou 70 osôb sa dá od priestorov Grand Restaurant oddeliť pevnou stenou a poskytuje absolútne súkromie. Spojením týchto priestorov zase vzniká ideálny priestor pre veľké svadby a oslavy.

 

Pokiaľ nie ste ubytovaný hosť a prajete si navštíviť reštauráciu, doporučujeme Vám pre Váš komfort a preverenie kapacity rezervovať stôl telefonicky na t.č. +421 917 432 504.

 

V dennom bare Café Residence s terasou a výhľadom na lesy a kopce Nízkych Tatier si oddýchnete pri poháriku teplého grogu, šálke výbornej kávy alebo sa osviežite domácou limonádou. Večerné posedenie vám spríjemní široká ponuka kvalitných slovenských a zahraničných vín.

 

A la carte lístka sa nedá objednať každý deň od 16:00 do 20:00 z dôvodu príprav a podávania večerí formou švédských stolov.  Snack menu a detské jedlá si môžete objednať od 11:00 hod do 22:00 hod. Prajeme vám dobrú chuť a príjemný pobyt v Residence.

 

A la carte menu

 

Degustačné menu šéfkuchára

 

Ayur Ganesh Menu

 

Nápojový lístok

 

Vínna karta