Kuchyňa s fantáziou

Skvelá kuchyňa, štýlová reštaurácia a nádherný výhľad na okolité hory sa spoja do jedinečného kulinárskeho zážitku, ktorý môžete zažiť v Residence Hotel & Club**** na Donovaloch.

Náš šéfkuchár Andrej Róth sa pri zostavovaní pravidelne sa meniaceho menu inšpiruje heslom: "Varenie je filozofia; nie recept". Jedlo pripravované z lásky chutí najlepšie. Kuchyňa je orientovaná na kvalitu a sezónnosť.

Garantujeme vám, že skvelá kuchyňa a nádherný výhľad na okolité hory sa spoja do jedinečného kulinárskeho zážitku s fantáziou.

KIDS MENU

V našej rôznorodej kuchyni myslíme aj na našich najmenších. Tak isto ako sa snažíme ulahodiť dospelým, tak aj pre našich najmenších tu máme Kids menu - detské menu.

Zdravé a chutné jedlá pripravujeme s láskou a s úsmevom na tvári. Sladké palacinky, chutné polievočky, kurací rezník, ale hlavne zeleninka a ovocie ulahodia každému dieťatku.

Samozrejmosťou sú detské stoličky, detské príbory a detské menu, ktoré si môžete pozrieť nižšie. Navyše priestranný detský kútik je blízko reštaurácie.

A´LA CARTE MENU