Reštaurácia a Lobby bar

Skvelá kuchyňa, štýlová reštaurácia a nádherný výhľad na okolité hory sa spoja do jedinečného kulinárskeho zážitku, ktorý môžete zažiť v Residence Hotel & Club Donovaly ****.

Grand Restaurant s úchvatným panoramatickým výhľadom a kapacitou 100 osôb je vhodným miestom pre gastronomické potešenie, ale i oslavy a kongresy. Slnečná časť reštaurácie Diamond Hill Restaurant s kapacitou 70 osôb sa dá od priestoru Grand Restaurant oddeliť pevnou stenou a poskytuje absolútne súkromie. Spojením týchto priestorov vzniká obrovský priestor pre veľké svadby a oslavy.

V lobby bare Café Residence s terasou a výhľadom na lesy a kopce Nízkych Tatier si oddýchnete pri šálke výbornej kávy alebo sa osvieži domácou limonádou. Večerné posedenie vám spríjemní široká ponuka miešaných nápojov, či kvalitných slovenských a zahraničných vín. K vínku Vám odporúčame vyskúšať naše chutné snack menu , z ktorého si vyberiete každého. Kapacita v lobby bare je 60 hostí, na letnej terase 40.

Celé leto, až kým nám bude počasie priať, príďte si k nám poopekať. Stačí škrtnúť zápalkou, o ostatné sa už postaráme my. Radi Vám pripravíme OPEKACÍ BALÍČEK .

VÍNNA KARTA

NÁPOJOVÝ LÍSTOK

A ´LA CARTE MENU

Otváracie hodiny reštaurácie a lobby baru Residence Hotela & Club ****

Milí hostia,

Od 2.4. - 30.6.2024 budú Lobby bar a reštaurácia otvorené v časoch:

Pondelok - Štvrtok: Lobby bar a reštaurácia 8.00 - 15.00 hod

Piatok: Lobby bar 8:00-22:00 hod., Reštaurácia 8:00-21:00 hod.

Sobota: Lobby bar 8:00-22:00 hod., Reštaurácia 8:00-21:00 hod.

Nedeľa: Lobby bar a reštaurácia 8.00 - 15.00 hod