Najvýhodnejšia
rezervácia
 

Sothys Paris

Sothys Paris, svet rafinovaný zmyselnosťou a emóciami, legendárny názov, ktorý predstavuje špičkovú kvalitu a prestíž v salónoch krásy a spa centrách na celom svete.

 

Rovnaká vášeň pre dokonalosť a rovnaké hľadanie absolútnej krásy, odhaľujú muži aj ženy už 70 rokov.

 

Vysoko špecializovaná spoločnosť Sothys Paris vždy pôsobila s výnimočným záväzkom pre výskum a inováciu. Patrí na prvé miesta expertov pre krásu.

 

Srdcom všetkých ošetrení je patentovaná masáž Digi-Esthétique®, exkluzívna masážna technika, ktorá aj z obyčajného ošetrenia vytvorí nezabudnuteľný zmyslový zážitok.

 

4 základné princípy Sothys

 

1. Dokonalosť – Francúzska rodinná spoločnosť.

2. Príroda  Zdroj inšpirácie je les. Jardins Sothys™ sú toho dôkazom.

3. Skúsenosti  Unikátne ošetrenia a rituály. Umenie, ktoré vychádza zo Sothys.

4. Veda  Efektivita, bezpečnosť, príroda a zmyselnosť sú jadrom Sothys inovácií.

 

Odporúčame si masáže a kozmetické procedúry rezervovať a overiť dostupnosť pred príchodom na pobyt, prípadne aspoň deň vopred. V období mimosezóny sa maséri nenachádzajú na hoteli každý deň. Ďakujeme za pochopenie.

 

Rezervovať a informovať sa môžete na tel. čísle +421 917 432 511 alebo na emailovej adrese reception@residencehotel.eu

 

Storno podmienky pri masážach a kozmetických procedúrach:

– zrušenie rezervácie viac ako 24h vopred- bez poplatku

– zrušenie rezervácie menej ako 24h pre začatím- 100% z ceny procedúry

Storno bude stiahnuté zo 100% zálohy vyplatenej vopred.

 

TVÁROVÉ RITUÁLYTrvanieCenaVhodné pre
OKYSLIČUJÚCA SEZÓNNA TVÁROVÁ KÚRA - LIMITOVANÁ EDÍCIA
Sothys ponúka limitovanú edíciu ošetrení s delikátnymi ovocnými vôňami. Koncept ošetrenia rešpektuje zmeny ročných období, základné potreby pleti: rozjasnenie a tonizáciu pre jar - leto, ochranu a výživu pre jeseň zimu. Ponúkame vám gurmánske vône a hýčkajúcu atmosféru!
50 min.50 €♀♂
RELAXAČNÉ OŠETRENIE TVÁRE
Jemné odstránenie make-upu a následne biologický píling, pripravia pokožku na aplikáciu masky a masáž, ktorá je individuálne prispôsobená jednotlivým zónam na tvári.
60 min.45 €♀♂
HYDRATAČNÉ OŠETRENIE HYDRA 3Ha
75 minút kontinuálnej hydratácie. Kombinácia 3 druhov Kyseliny hyaluronovej pre zvýšenie hydratácie pleti o 71% už po prvom ošetrení. Toto luxusné ošetrenie bolo špeciálne navrhnuté tak, aby vyhovovalo potrebám hydratácie všetkých typov pleti v kombinácii so špeciálnym protokolom šiestich fáz, exkluzívnej Digiesthétique® masážnej techniky a najnovšej generácie hydratačných účinných látok.
75 min.65 €♀♂

 

 

TELOVÉ RITUÁLYTrvanieCenaVhodné pre
SENSATIONS ORIENTALES
Výnimočný protokol inšpirovaný čarovnými orientálnymi rituálmi: sirup na prípravu pokožky pred exfoliáciou s jedinečným ručne robeným kameňom, ktorý dostanete po ošetrení ako darček a môžete ho naďalej používať v domácom pohodlí. Masáž pokožku vyživí, posilní a dopraje telu čistú relaxáciu.
75 min.65 €♀♂
100% PERSONALIZOVANÉ OŠETRENIE
Tri masážne produkty, dva druhy pílingu a jeden produkt určený na zábal s unikátnymi textúrami v kombinácii s vôňou podľa vášho výberu.
♀♂
100% PERSONALIZOVANÝ SLADKÝ PÍLING SO SOĽOU
Píling predstavuje kombináciu mora, soli a cukru. Pre vyživenú a zjemnenú pokožku tela.
20 min.20 €
100% PERSONALIZOVANÁ RELAXAČNÁ MASÁŽ
Na výber sú tri textúry: olej, krém a vosk. Vyberte si masáž s masážnym produktom podľa vašich preferencií: výživným olejom, jemným masážnym krémom alebo rozpusteným voskom.
40 min.40 €
100% PERSONALIZOVANÝ ZÁBAL
Zažite komfortný pocit s hydratačno-výživným zábalom, ktorý sa aplikuje teplý na pokožku a doprajte svojmu telu únik do čistoty a pohodlia s vôňou podľa vášho výberu. Pre vyživenú a perfektne hydratovanú pokožku!
20 min.30 €
OMLADZUJÚCE TELOVÉ OŠETRENIE
Kompletné ošetrenie kombinované so zoštíhľujúcim pílingom a s vyhladzujúco/spevňujúcou masážou. Ide o zoštíhľujúci rituál s dvoma senzorickými formulami s preukázateľným účinkom pre ochranu mladistvého vzhľadu pokožky.
60 min.75 €♀♂
OMLADZUJÚCE TELOVÉ OŠETRENIE SO ZÁBALOM
Kompletné ošetrenie kombinované so zoštíhľujúcim pílingom a s vyhladzujúco/spevňujúcou masážou. Ide o zoštíhľujúci rituál s dvoma senzorickými formulami s preukázateľným účinkom pre ochranu mladistvého vzhľadu pokožky. Spojené s detoxikačno-hydratačným zábalom pre kompletnú relaxáciu.
90 min.90 €♀♂
VYHLADZUJÚCO ZAHRIEVACIE DETOXIKAČNÉ OŠETRENIE
Detoxikačný penový zábal s originálnou textúrou a aktívnymi zložkami, ktoré sú známe svojim antioxidačným účinkom. Výborne zahreje pokožku a rozprúdi cirkuláciu v krvi, môže sa absolvovať aj pred športovým výkonom. Zároveň je určený pre každého, kto chce zlepšiť svoju postavu a vzhľad pokožky.
60 min.65 €♀♂

 

 

KOZMETICKÉ SLUŽBYCena
Obočie - farebenie3 € / os.
Obočie - tvarovanie3 € / os.
Líčenie - spoločenské20 € / os.
Líčenie - slávnostné30 € / os.
Ostatné kozmetické, alebo kadernícke služby Vám radi zabezpečíme na recepcii, pri nahlásení minimálne 24 hodín vopred.