Ayurvédske masáže

Vstúpte do raja harmónie tela, mysle a duše. Ajurvédske centrum vám ponúka viac ako dobrú masáž. U nás určite nájdete tú svoju a zistíte, že byť zdravý a šťastný je úplne jednoduché.

Čo je AYURVÉDA?

Ayurvéda je komplexný systém zdravia tela, a duše, ktorá lieči aj ochorenia. Lieči vždy príčinu ochorenia ako aj jeho následky. To je rozdiel medzi ajurvédou a klasickou medicínou. Klasická medicína poníma telo a myseľ ako dve samostatné jednotky. Klasická medicína lieči choroby a nie človeka. Ajurvéda vždy lieči telo aj dušu.

Ayurveda hovorí, že kľúčom k zdraviu je dobré trávenie, tráviaci trakt je imunitného systému. Základom každej liečby v ajurvéde je teda očista tráviacich orgánov - panchakarma. Je to jedinečná metóda kompletnej detoxikácie organizmu. Panchakarma je potreba za najefektívnejší systém prevencie a liečby."Zmenou stravovacích návykov a životného štýlu môžeme vyliečiť bez liekov, zatiaľ čo desiatky najlepších liekov nemusia vyliečiť ak sa človek zle stravuje."

Ayurvéda odporúča pančakarmu raz do roka, ak chceme zdravo a šťastne žiť.

Vstúpte a nájdite svoju použiť.

WELLNESS CENNÍK

OTVÁRACIA DOBA AYUR GANESH CENTRA:

Denne od 10:00 do 22:00 hod.

Masáže a kozmetické procedúry odporúčame rezervovať a overiť dostupnosť pred príchodom na pobyt, prípadne aspoň deň vopred. Ďakujeme za pochopenie.

Wellness procedúry si môžete rezervovať na tel. čísle +421 917 432 511 alebo na emailovej adrese reception@residencehotel.eu