Najvýhodnejšia
rezervácia
 

Ayurvéda

Vstúpte do raja harmónie tela, mysle a duše. Ayurvédske centrum vám ponúka viac ako dobrú masáž. U nás nájdete svoju rovnováhu a zistíte, že byť zdravý a šťastný je úplne jednoduché.

 

 

Čo je AYURVÉDA?

Ayurvéda je veda o živote, ktorá vznikla pred 5 000 rokmi v Indii. Nie každý vie, že sa stala základom pre čínsku medicínu a aj homeopatiu.

 

Ayurvéda je komplexný systém zdravia tela, mysle a duše, ktorá lieči akútne aj chronické ochorenia. Lieči vždy príčinu ochorenia ako aj jeho následky. To je rozdiel medzi ayurvédou a klasickou medicínou. Klasická medicína poníma telo a myseľ ako dve samostatné jednotky. Klasická medicína lieči chorobu a nie človeka. Ayurvéda vždy lieči telo aj dušu.

 

Ayurvéda hovorí, že kľúčom k zdraviu je dobre fungujúce trávenie, nakoľko tráviaci trakt je zdrojom imunitného systému. Základom každej liečby v ajurvéde je teda očista tráviacich orgánov – panchakarma. Je to jedinečná metóda kompletnej detoxikácie organizmu. Panchakarma je považovaná za najefektívnejší systém prevencie a liečby.„Zmenou stravovacích návykov a životného štýlu sa môžeme vyliečiť bez liekov, zatiaľ čo stovky najlepších liekov nemusia vyliečiť ak sa človek zle stravuje.“

 

Ayurvéda odporúča absolvovať panchakarmu raz do roka, ak chceme zdravo a šťastne žiť.

 

Vstúpte a nájdite svoju rovnováhu.

 

OTVÁRACIA DOBA AYUR GANESH CENTRA:

Denne od 12:00 do 22:00 hod.

Rezervácie na recepcii 0917 432 511