Späť na ponuky
DONOVALY NIGHT RUN 2024

11. ročník NIGHT RUN je tu. Vašu kondíciu preverí beh na 5 km alebo 10 km trati v krásnom horskom prostredí Nízkych Tatier. Tí najmenší si môžu vyskúšať detský beh. Okrem bezplatného štartovného sú pre vás pripravené aj špeciálne ceny na wellness procedúry a ubytovanie v našom hoteli. Ako odmenu sme pre vás pripravili Party Night v hoteli Residence, kde môžete zvyšnú energiu využiť na tanečnom parkete.

Pobyt zahŕňa:
- ubytovanie v izbe podľa vlastného výberu
- raňajky formou bufetu (podávané pre viac ako 20 hostí ubytovaných v hoteli) alebo výber z menu (podávané pre menej ako 20 hostí ubytovaných v hoteli)
- detské jedlá a zdravý kútik
- večere formou bufetu (podávané pre viac ako 20 hostí ubytovaných v hoteli) alebo výber z menu (podávané pre menej ako 20 hostí ubytovaných v hoteli)
- animácie pre deti v detskom kútiku MOMO
- štartovné zdarma
- 20% zľava na hotelové wellness procedúry
- župan a papuče na izbe
- bezplatný internet, parkovisko monitorované kamerovým systémom

Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma.
Výrazné zľavy pre deti od 4 do 15 rokov.

Príplatok za psa/mačku - 35 €/noc. Domáci miláčikovia musia byť nahlásení vopred spolu s rezerváciou, aby mohli byť riadne ubytovaní v izbách vyhradených špeciálne pre nich. V prípade, že to nie je uvedené v rezervácii, bude účtovaný poplatok 50 €/noc.


K dispozícii je garážové státie - 30 €/noc (informácie o garážovom státí sú k dispozícii podľa dostupnosti na recepcii).


V cene nie je zahrnutý miestny poplatok vo výške 1,00 €/osoba/noc. Deti do 3 rokov vrátane sú od miestneho poplatku oslobodené. Miestna daň sa účtuje pri odchode.

Ako stráviť leto na Donovaloch a v okolí?
Odporúčame navštíviť stránky https://www.residencehotel.eu/blog alebo www.parksnow.sk.
Na Donovaloch sa môžete zabaviť aj v 3 detských parkoch (Donovalkovo, Habakuky, Myšácky vodný svet) a vo Fun Aréne s bobovou dráhou, lanovým parkom a lezeckou stenou.


Tešíme sa na vás!