Späť na ponuky

LETO NA DONOVALOCH

Nepremeškajte jedinečné leto na horách, ktoré je sprevádzané dobrodružstvom pre celú rodinu. Leto na Donovaloch ponúka veľa zážitkov pre milovníkov športu, adrenalínu ale aj zábavy. Donovaly sú ideálnym miestom na ľahké prechádzky, ale aj náročnejšiu turistiku. Taktiež malým cyklistickým rajom s množstvom cyklotrás po asfalte, spevnenom povrchu alebo priamo v teréne. Pre našich malých návštevníkov budú animácie v našom MOMO detskom kútiku počas celého leta s animátormi v plnom nasadení. Po celom dni si cez víkend oddýchnete pri živej hudbe na bare.

Využite FIRST MINUTE -10% zľavu do 31.5.2024 na všetky letné pobyty!

Pobyt obsahuje:

- ubytovanie v izbe podľa výberu

- raňajky podávané formou bufetových stolov (podávané nad 20 ubytovaných hostí na hoteli) alebo výberom z jedálneho lístka (podávané do 20 ubytovaných hostí na hoteli)

- detské jedlá a zdravý kútik

- večere podávané formou bufetových stolov (podávané nad 20 ubytovaných hostí na hoteli) alebo výberom z jedálneho lístka (podávané do 20 ubytovaných hostí na hoteli)

- animácie pre deti v detskom kútiku MOMO

- 20% zľava na hotelové wellness procedúry

- vstup do saunového sveta

- župan a papučky na izbe

- bezplatný internet, parkovanie monitorované kamerovým systémom

Na pobyt si môžete uplatniť aj rekreačný poukaz.

Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zadarmo.
Výrazné zľavy na pobyt pre deti od 4 do 15 rokov.


Príplatok za psa / mačku - 35 €/ noc. Je potrebné nahlásenie domáceho miláčika vopred spolu s rezerváciou pre ich správne ubytovanie na izby vyhradené špeciálne pre nich. V prípade, že nie je uvedený v rezervácii, bude zaň účtovaný poplatok 50 €/ noc.

Možnosť parkovania v garáži - 30€/ noc (informácie ohľadom parkovania v garáži podľa dostupnosti na recepcii).

O dostupnosti a cenách sa môžete informovať na recepcii telefonicky +421 917 432 511, e-mailom na reception@residencehotel.eu alebo online rezervácii na našej stránke.