Najvýhodnejšia
rezervácia
 

Náš Kids Club je ocenený piatimi hviezdičkami

V našom hoteli sa staráme o to, aby vaše zmysly nezostali u nás hladné a tie detské boli naplnené spokojnosťou aj radosťou. Sme miestom, na ktorom nájdete všetko, čo na dovolenke s deťmi potrebujete k tomu, aby ste si v úlohe rodičov oddýchli.

 

Baby friendly hotel

 

Záleží nám na našich najmenších hosťoch, lebo vieme, že aj vďaka nim zostáva náš hotelový v každom ročnom období živý. Preto neustále vytvárame príjemné rodinné prostredie vo vysokom štandarde a dbáme o to, aby vám nič na tomto mieste nechýbalo. U nás sa vaše deti nemajú čas nudiť a vy si vďaka službám RESIDENCE Kids Club môžete oddýchnuť aj pri svojich ratolestiach a zažiť maximálne pohodlie.

 

Únia materských centier zaradila náš hotel v roku 2014 medzi baby friendly hotely a to s najvyšším ohodnotením štandardu piatich hviezdičiek. Okrem exteriérového a interiérového ihriska pre deti ponúkame našim najmenším hosťom a ich rodičom priestranné apartmány, ktoré spĺňajú kritéria pre celú rodinu. Na vyžiadanie vám vieme na izbe zabezpečiť detskú postieľku, detskú stoličku na jedenie, prebaľovaciu podložku, vaničku, ohrievač na fľašky a nočník. Každý apartmán je zároveň vybavený plne funkčnou kuchyňou pre prípravu jedál. Pokiaľ si budete želať, radi vám zabezpečíme aj stráženie detí priamo na izbách.

 

Deti zabáva medvedík MOMO

 

Robíme veci tak, aby bolo u nás pre deti čo najviac podnetov k zábave. K zábave prispieva náš detský kútik, ktorý je najväčší na Donovaloch. Kútik je k dispozícii pre ubytovaných hostí, ale aj pre ostatných návštevníkov Donovalov. Má svojho vlastného maskota medvedíka MOMA, ktorý sa spolu s animátormi stará o program pre deti počas sviatkov, prázdnin, veľkých akcií a voľných dní v roku. MOMO si pre deti pripravil aj špeciálnu edíciu Kids Clubových suvenírov v podobe magnetiek, omaľovánok, tričiek a je známy svojimi dobrodružnými a kreatívnymi aktivitami.