Späť na ponuky
ADULTS ONLY & TEMNÉ KECY

Nechajte sa uniesť do sveta rafinovanej elegancie a zmyselných chutí. Vstúpte do sveta "Adults Only" pobytu s jedinečnou ochutnávkou ginov, ktorá vás zavedie na nezabudnuteľnú cestu po špičkových arómach a osviežujúcich kombináciách. V sobotu na 20:00 sú už na Vás pripravení Pomajbo s Jerrym z TEMNÝCH KECOV s témou "Pán kolega, čo máš nové?". Privátny vstup do saunového sveta je samozrejmosťou.

Vstup na stand up comedy show "TEMNÉ KECY" je možný aj pre neubytovaných hostí. Lístky sa dajú zakúpiť na recepcii za 20€/osoba.

Pobyt obsahuje:
- ubytovanie v izbe podľa výberu
- raňajky podávané formou bufetových stolov (podávané nad 20 ubytovaných hostí na hoteli) alebo výberom z jedálneho lístka (podávané do 20 ubytovaných hostí na hoteli)
- detské jedlá a zdravý kútik
- večere podávané formou bufetových stolov (podávané nad 20 ubytovaných hostí na hoteli) alebo výberom z jedálneho lístka (podávané do 20 ubytovaných hostí na hoteli)
- vstup na Stand up comedy show "TEMNÉ KECY" v sobotu, 31.8.2024 o 20:00
- privátny vstup do saunového sveta
- animácie pre deti v detskom kútiku MOMO
- 20 % zľava na ayurvédske procedúry
- župan a papučky na izbe
- bezplatný internet, parkovanie monitorované kamerovým systémom

Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zadarmo.
Výrazné zľavy na pobyt pre deti od 4 do 15 rokov.


Príplatok za psa / mačku - 35 €/ noc. Je potrebné nahlásenie domáceho miláčika vopred spolu s rezerváciou pre ich správne ubytovanie na izby vyhradené špeciálne pre nich. V prípade, že nie je uvedený v rezervácii, bude zaň účtovaný poplatok 50 €/ noc.

Možnosť parkovania v garáži - 30€/ noc (informácie ohľadom parkovania v garáži podľa dostupnosti na recepcii).

O dostupnosti a cenách sa môžete informovať na recepcii telefonicky +421 917 432 511, e-mailom na reception@residencehotel.eu alebo online rezervácii na našej stránke.