Späť na ponuky
PÁRTY BALÍK

V obklopení krásnych donovalských hôr sa môžete počas pobytu s partiou zabávať rôznymi outdoorovými aktivitami, či dopriať si oddych v našom ayurvédskom centre. Chcete pretancovať celú noc v najväčšom a najmodernejšom klube na Slovensku MINISTRY OF FUN? Zabezpečíme Vám odvoz priamo z hotela, a aby ste si mohli ráno vkľude vychutnať neskoré raňajky a naštartovať deň tou najlepšou kávou na Donovaloch, máme pre Vás late check-out do 12:00 grátis.

Párty balík zahŕňa:

- ubytovanie v izbe podľa vlastného výberu
- welcome drink
- raňajky formou bufetu (podávané pre viac ako 20 hostí ubytovaných v hoteli) alebo výber z menu (podávané pre menej ako 20 hostí ubytovaných v hoteli)
- odvoz do najmodernejšieho klubu na Slovensku - MINISTRY OF FUN
- detské jedlá a zdravý kútik
- voľný vstup do saunového sveta a fitness
- late check-out do 12:00
- župan a papuče na izbe
- bezplatný internet, parkovisko monitorované kamerovým systémom

* rezervácia možná pri min. počte osôb 4

Pobyt je možné rezervovať len priamo cez recepciu - reception@residencehotel.eu, +421 917 432 511 .

Príplatok za psa / mačku - 35 €/ noc. Je potrebné nahlásenie domáceho miláčika vopred spolu s rezerváciou pre ich správne ubytovanie na izby vyhradené špeciálne pre nich. V prípade, že nie je uvedený v rezervácii, bude zaň účtovaný poplatok 50 €/ noc.

Možnosť parkovania v garáži - 30€/ noc (informácie ohľadom parkovania v garáži podľa dostupnosti na recepcii).

O dostupnosti a cenách sa môžete informovať na recepcii telefonicky +421 917 432 511, e-mailom na reception@residencehotel.eu alebo online rezervácii na našej stránke.