Späť na ponuky
ÚNIK NA 1 NOC

Každý z nás niekedy potrebuje vypnúť, utriediť si všetky myšlienky, byť len sám so sebou, či nabrať nové sily. Pre všetkých hostí, ktorí nemajú až tak voľného času ako by si priali, dávame do našej ponuky špeciálny únikový balík na 1 noc počas víkendov. Preto neváhajte, a príďte si k nám vychutnať Donovalské hory.

Pobyt obsahuje:

- ubytovanie v izbe podľa výberu

- raňajky podávané formou bufetových stolov (podávané nad 20 ubytovaných hostí na hoteli) alebo výberom z jedálneho lístka (podávané do 20 ubytovaných hostí na hoteli)

- 10% zľava na A´ la carte menu

- vstup do saunového sveta

- 1x wellness procedúra podľa vlastného výberu na každú dospelú osobu (klasické masáže, ayurvédske masáže alebo SOTHYS PARIS procedúry), dostupnosť procedúr odporúčame overiť si/rezervovať vopred na recepcii

- late check-out do 15:00

- župan a papučky na izbe

- bezplatný internet, parkovanie monitorované kamerovým systémom

Príplatok za psa / mačku - 35 €/ noc. Je potrebné nahlásenie domáceho miláčika vopred spolu s rezerváciou pre ich správne ubytovanie na izby vyhradené špeciálne pre nich. V prípade, že nie je uvedený v rezervácii, bude zaň účtovaný poplatok 50 €/ noc.

Možnosť parkovania v garáži - 30€/ noc (informácie ohľadom parkovania v garáži podľa dostupnosti na recepcii).

O dostupnosti a cenách sa môžete informovať na recepcii telefonicky +421 917 432 511, e-mailom na reception@residencehotel.eu

Cena ubytovania nezahŕňa miestny poplatok 1,00 € / osoba / noc. Od miestnej dane sú oslobodené deti do 3 rokov, vrátane. Miestny poplatok sa účtuje pri odchode z pobytu.

Tešíme sa na Vás!