Späť na ponuky

INDICKÝ FESTIVAL

Načerpajte silu počas letných dní s nádychom Indie u nás, na Donovaloch. Vychutnajte si nádhernú okolitú prírodu, skvelé indické zdravé jedlo , ale aj výnimočnú ayurvédsku masáž s 30% zľavou. Počas víkendu vás zasvätíme aj do tajov indickej kuchyne a tvorenia vlastných mandál. Nebude chýbať ani každoročná škola varenia s naším indickým kuchárom Abilashom a prednáška od Petra Greša. Máte sa na čo tešiť.

Pobyt obsahuje:
- ubytovanie v izbe podľa výberu
- raňajky podávané formou bufetových stolov (podávané nad 20 ubytovaných hostí na hoteli) alebo výberom z jedálneho lístka (podávané do 20 ubytovaných hostí na hoteli)
- detské jedlá a zdravý kútik
- večere podávané formou bufetových stolov (podávané nad 20 ubytovaných hostí na hoteli) alebo výberom z jedálneho lístka (podávané do 20 ubytovaných hostí na hoteli)
- BOHATÝ PROGRAM POČAS CELÉHO VÍKENDU
- nedeľný late check-out do 13:00
- animácie pre deti v detskom kútiku MOMO
- 30 % zľava na ayurvédske procedúry
- župan a papučky na izbe
- bezplatný internet, parkovanie monitorované kamerovým systémom

Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zadarmo.
Výrazné zľavy na pobyt pre deti od 4 do 15 rokov.


Príplatok za psa / mačku - 35 €/ noc. Je potrebné nahlásenie domáceho miláčika vopred spolu s rezerváciou pre ich správne ubytovanie na izby vyhradené špeciálne pre nich. V prípade, že nie je uvedený v rezervácii, bude zaň účtovaný poplatok 50 €/ noc.

Možnosť parkovania v garáži - 30€/ noc (informácie ohľadom parkovania v garáži podľa dostupnosti na recepcii).

O dostupnosti a cenách sa môžete informovať na recepcii telefonicky +421 917 432 511, e-mailom na reception@residencehotel.eu alebo online rezervácii na našej stránke.