Najvýhodnejšia
rezervácia

Svadby

Prečo svadba u nás?

Čarovné prostredie Donovál

Nádherná dedinka na Strednom Slovensku ukrytá v objatí krásnych hôr, lesov a lúk vytvára krásny zážitok a vaša svadba na Donovaloch bude nezabudnuteľná.

 

Obrad podľa priania

Túžite po klasickom obrade v kostole alebo výnimočnej svadbe pod holým nebom? V dedinke Donovaly sa nachádza rímsko-katolícky kostolík sv. Jána Paduánskeho, v ktorom sa každý deň slúžia sväté omše vrátane tých svadobných. Ak ste sa rozhodli pre svadbu v exteriéri, v lone nádherných Nízkych Tatier, veľmi radi vám ju pomôžeme pripraviť.

 

Residence tím

Náš Residence tím vám bude k dispozícii počas plánovania celej vašej svadby. Pomôžeme vám s prípravou a výberom dekorácií, programu, cateringu a mnoho ďalšieho. Na priebeh svadby dohliada náš svadobný manažér a vy si už len užijete svoj veľký deň ,,D“.

 

Kids Club animátori pre detičky

Náš Kids Club a služby animátorov sú vám k dispozícii na požiadanie aj počas svadieb.

 

(viac…)

Priestory

Pre váš veľký deň sú ideálne svadobné priestory Grand Restaurant alebo Diamond Hill Restaurant, kde sa nachádza aj zabudovaný tanečný parket. Kapacita Grand Restaurant je do 80 hostí a tanečný parket nie je súčasťou. Kapacita Diamond Hill Restaurant je 60 hostí a tanečný parket je už súčasťou. Priestory reštaurácií Grand Restaurant a Diamond Hill Restaurant sa dajú oddeliť pevnou stenou alebo spojiť, čo vám zaručí absolútne súkromie, či poskytne ideálny priestor pre veľké aj malé svadby a oslavy s kapacitou do 180 hostí.

 

Pre väčšie kapacity vieme prepojiť reštaurácie i s lobby barom alebo zabezpečíme externý párty stan priamo na terase hotela.

 

Interiér hotela ponúka i prekrásne miesta na novomanželské svadobné fotenie. Všetky priestory vám radi ukážeme a poskytneme na fotenie.

 

V obľube je aj svadobný obrad priamo na terase, kde vám vieme priestor pripraviť podľa vašich predstáv. (viac…)

Ubytovanie

RESIDENCE HOTEL & CLUB ponúka svadobné ubytovanie v elegantných, vkusne zariadených izbách a apartmánoch, ktoré spĺňajú tie najvyššie štandardy kvality. K dispozícii sú aj apartmány s jednou, alebo dvoma spálňami, ktorých súčasťou sú obývacia miestnosť, kuchyňa a balkón.

 

Ubytovacia kapacita 190 lôžok je rozdelená do 66 dvojlôžkových izieb a 29 obývacích miestností. Všetky izby sú vybavené LCD televízorom, internetovým pripojením, telefónom, trezorom, minibarom a v každej z kúpeľní sa nachádza vaňa. Balkón každej z izieb, či obývacích miestností poskytuje nádherný výhľad na okolité hory.

 

Izby De Luxe sa nachádzajú na piatom a šiestom poschodí hotela. Sú luxusne zariadené a poskytujú komfort bez kompromisov. Vybrať si môžete z typu Double Room, Superior Double room a Apartmán. (viac…)

Svadobné menu

Náš šéfkuchár zostavuje svadobné menu s ohľadom na filozofiu „jedlo ako liek“. Kuchyňa je orientovaná na kvalitu a sezónnosť. Garantujeme vám, že skvelá kuchyňa a nádherný výhľad na okolité hory sa spoja do jedinečného kulinárskeho zážitku.

 

Priestory Grand Restaurant a Diamond Hill sa dajú oddeliť pevnou stenou alebo spojiť, čo vám zaručí absolútne súkromie, či poskytne ideálny priestor pre veľké aj malé svadby a oslavy s kapacitou do 180 hostí.

 

Pre väčšie kapacity vieme prepojiť reštaurácie i s lobby barom alebo zabezpečíme externý párty stan priamo na terase hotela. (viac…)