Prečo svadba u nás?

Čarovné prostredie Donovál

Nádherná dedinka na Strednom Slovensku ukrytá v objatí krásnych hôr, lesov a lúk vytvára krásny zážitok a vaša svadba na Donovaloch bude nezabudnuteľná.

 

Obrad podľa priania

Túžite po klasickom obrade v kostole alebo výnimočnej svadbe pod holým nebom? V dedinke Donovaly sa nachádza rímsko-katolícky kostolík sv. Jána Paduánskeho, v ktorom sa každý deň slúžia sväté omše vrátane tých svadobných. Ak ste sa rozhodli pre svadbu v exteriéri, v lone nádherných Nízkych Tatier, veľmi radi vám ju pomôžeme pripraviť.

 

Residence tím

Náš Residence tím vám bude k dispozícii počas plánovania celej vašej svadby. Pomôžeme vám s prípravou a výberom dekorácií, programu, cateringu a mnoho ďalšieho. Na priebeh svadby dohliada náš svadobný manažér a vy si už len užijete svoj veľký deň ,,D“.

 

Kids Club animátori pre detičky

Náš Kids Club a služby animátorov sú vám k dispozícii na požiadanie aj počas svadieb.

 

NEZMEŠKAJTE SVADOBNÚ VÝSTAVU, KTORÁ SA V NEDEĽU 18.11. OD 10:00 DO 18:00

Priestory

Pre váš veľký deň sú ideálne svadobné priestory Grand Restaurant alebo Diamond Hill Restaurant, kde sa nachádza aj zabudovaný tanečný parket. Kapacita Grand Restaurant je do 80 hostí a tanečný parket nie je súčasťou. Kapacita Diamond Hill Restaurant je 60 hostí a tanečný parket je už súčasťou. Priestory reštaurácií Grand Restaurant a Diamond Hill Restaurant sa dajú oddeliť pevnou stenou alebo spojiť, čo vám zaručí absolútne súkromie, či poskytne ideálny priestor pre veľké aj malé svadby a oslavy s kapacitou do 180 hostí.

 

Pre väčšie kapacity vieme prepojiť reštaurácie i s lobby barom alebo zabezpečíme externý párty stan priamo na terase hotela.

 

Interiér hotela ponúka i prekrásne miesta na novomanželské svadobné fotenie. Všetky priestory vám radi ukážeme a poskytneme na fotenie.

 

V obľube je aj svadobný obrad priamo na terase, kde vám vieme priestor pripraviť podľa vašich predstáv.

Ubytovanie

RESIDENCE HOTEL & CLUB ponúka svadobné ubytovanie v elegantných, vkusne zariadených izbách a apartmánoch, ktoré spĺňajú tie najvyššie štandardy kvality. K dispozícii sú aj apartmány s jednou, alebo dvoma spálňami, ktorých súčasťou sú obývacia miestnosť, kuchyňa a balkón.

 

Ubytovacia kapacita 190 lôžok je rozdelená do 66 dvojlôžkových izieb a 29 obývacích miestností. Všetky izby sú vybavené LCD televízorom, internetovým pripojením, telefónom, trezorom, minibarom a v každej z kúpeľní sa nachádza vaňa. Balkón každej z izieb, či obývacích miestností poskytuje nádherný výhľad na okolité hory.

 

Izby De Luxe sa nachádzajú na piatom a šiestom poschodí hotela. Sú luxusne zariadené a poskytujú komfort bez kompromisov. Vybrať si môžete z typu Double Room, Superior Double room a Apartmán.

Svadobné menu

Náš šéfkuchár zostavuje svadobné menu s ohľadom na filozofiu „jedlo ako liek“. Kuchyňa je orientovaná na kvalitu a sezónnosť. Garantujeme vám, že skvelá kuchyňa a nádherný výhľad na okolité hory sa spoja do jedinečného kulinárskeho zážitku.

 

Priestory Grand Restaurant a Diamond Hill sa dajú oddeliť pevnou stenou alebo spojiť, čo vám zaručí absolútne súkromie, či poskytne ideálny priestor pre veľké aj malé svadby a oslavy s kapacitou do 180 hostí.

 

Pre väčšie kapacity vieme prepojiť reštaurácie i s lobby barom alebo zabezpečíme externý párty stan priamo na terase hotela.