ROMANTICKÝ POBYT NA HORÁCH

Len si to predstavte.. vy dvaja, čarovné miesto v strede Slovenska - malebná dedinka Donovaly v obkolesení hôr masívu Veľkej Fatry.
Vypnite zo všedných dní a domáceho prostredia, a príďte si k nám rozmaznať všetky Vaše zmysly. Deň začnete pozorovaním východu slnka vo dvojici, na obed si spoločne užijete prechádzku s panoramatickými výhľadmi na okolitú prírodu. Na konci dňa by bol hriech nedopriať si lahodnú večeru pri romantickej atmosfére sviečok, a poháriku vína s VIP osobným čašníkom v obývacej miestnosti Vašej De Luxe izby.
Aj takto môže vyzerať Romantika na horách v Residence Hotel & Club na Donovaloch, kde zažijete pocit domova a komfort hotela.Pobyt na osobu zahŕňa:- ubytovanie v Superior Double Room Deluxe
- raňajky a večere formou bufetu alebo výberu z jedálneho lístka
- ovocná misa a sekt na izbe
- jeden večer servírovaná romantická večera pre dvoch pri sviečkach s pohárikom vína
- privátna sauna
- 20% zľava na masáže a kozmetiku (odporúčame rezervovať vopred)
- bezplatný internet, parkovanie monitorované kamerovým systémom

O dostupnosti a cenách sa môžete informovať na recepcii telefonicky +421 917 432 511 alebo e-mailom reception@residencehotel.eu alebo priamo v online rezervácii na našom webe.

Príplatok za psa / mačku - 35 €/ noc. Je potrebné nahlásenie domáceho miláčika vopred spolu s rezerváciou pre ich správne ubytovanie na izby vyhradené špeciálne pre nich. V prípade, že nie je uvedený v rezervácii, bude zaň účtovaný poplatok 50 €/ noc.

Možnosť parkovania v garáži - 30€/ noc (informácie ohľadom parkovania v garáži podľa dostupnosti na recepcii).

Cena ubytovania nezahŕňa miestny poplatok 1,00€ / osoba / noc. Od miestnej dane sú oslobodené deti do 3 rokov, vrátane. Miestny poplatok sa účtuje pri odchode z pobytu.
Všetky pobyty u nás sú prispôsobené aktuálnej situácii a v súlade s nariadeniami ÚVZ SR.