Pre deti

V sezóne máme v prevádzke priestranný detský kútik na Donovaloch. RESIDENCE Kids Club pod dohľadom nášho maskota - medvedíka MOMO. Je známy svojimi dobrodružnými a kreatívnymi aktivitami.
Počas, prázdnin, veľkých akcií a voľných dní v roku sa o program malých MOMKÁČOV starajú aj skúsení animátori. Kútik je k dispozícií pre ubytovaných hostí, ale aj pre ostatných návštevníkov Donovál. Na vyžiadanie vám radi zabezpečíme aj stráženie detí - rezervácia vopred minimálne 48h.
Detský kútik a animácie sú dostupné v letnej a zimnej sezóne a vo vybraných termínoch mimo hlavnej sezóny (počas hotelových eventov).
Mimo hlavnej sezóny Vás poprosíme overiť si dostupnosť detského kútika na recepcii. Na požiadanie Vám radi dodáme hračky na izbu. Rodinkám s detičkami pred pobytom u nás odporúčame kliknúť na naše BABY FRIENDLY info.
MOMO si pre deti pripravil špeciálnu edíciu Kids Clubových suvenírov (magnetky, tričká), ktoré si môžeš zakúpiť na recepcii. Vytvoril pre teba aj špeciálnu MOMAĽOVÁNKU, či navaril skvelé detské menu, ktoré nájdete v A LA CARTE MENU.
V roku 2014 bol náš hotel zaradený úniou materských centier medzi baby friendly hotely s najvyšším ohodnotením štandardu piatich cien. Okrem exteriérového a interiérového ihriska pre deti ponúkame našim najmenším hosťom a ich rodičom sú priestranné apartmány, ktoré spĺňajú kritériá pre celú rodinu. Na vyžiadanie vám vieme na izbe zabezpečiť detskú postieľku, detskú stoličku za jedálenský stôl, prebaľovaciu podložku, vaničku a nočník. Každý apartmán je zároveň vybavený plne funkčnou kuchyňou pre prípravu jedál.