MÁJOVÝ POBYT 2+1

Využite mesiac máj - lásky čas, na oddyych a strávenie pár pekných chvíľ s Vašimi blízkymi. Pri rezervácii pobytu na 2 noci v termíne 1.-12.5.2024, Vám tretiu noc z našej lásky k Vám, našim milým hosťom, doprajeme ubytovanie grátis.Pobyt obsahuje:
- ubytovanie v izbe podľa výberu
- raňajky podávané formou bufetových stolov (podávané nad 20 ubytovaných hostí na hoteli) alebo výberom z jedálneho lístka (podávané do 20 ubytovaných hostí na hoteli)
- detské jedlá a zdravý kútik
- večere podávané formou bufetových stolov (podávané nad 20 ubytovaných hostí na hoteli) alebo výberom z jedálneho lístka (podávané do 20 ubytovaných hostí na hoteli)
- animácie pre deti v detskom kútiku MOMO
- vstup do saunového sveta
- 20% zľava na hotelové wellness procedúry
- župan a papučky na izbe
- bezplatný internet, parkovanie monitorované kamerovým systémom

Tu si môžete pobyt rezervovať.

Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zadarmo.

Výrazné zľavy na pobyt pre deti od 4 do 15 rokov.

Príplatok za psa / mačku - 35 €/ noc. Je potrebné nahlásenie domáceho miláčika vopred spolu s rezerváciou pre ich správne ubytovanie na izby vyhradené špeciálne pre nich. V prípade, že nie je uvedený v rezervácii, bude zaň účtovaný poplatok 50 €/ noc.

Možnosť parkovania v garáži - 30€/ noc (informácie ohľadom parkovania v garáži podľa dostupnosti na recepcii).

Cena ubytovania nezahŕňa miestny poplatok 1,00 € / osoba / noc. Od miestnej dane sú oslobodené deti do 3 rokov, vrátane. Miestny poplatok sa účtuje pri odchode z pobytu.