Najvýhodnejšia
rezervácia
 

Outdoor a program

 

V hoteli poskytujeme mnohé firemné aktivity ako organizácia degustačných večerov, ochutnávky vín, cigár, koňakov, whisky, piva alebo obľúbené školy varenia. Dokážeme zabezpečiť motivačný teambulding pod vedením skúseného lídra ako napríklad pri geocachingu, firewalkingom a mnoho ďalšom. V lete si môžete vychutnať na terase grilovačku, pripravíme i slovenskú veselicu alebo vianočné trhy v zime.

 

Donovaly sú známe mnohými outdoorovými aktivitami ako lyžovanie, ski alp, bežky, psie či konské záprahy, jazda na štvorkolkách a snežných skútroch. V lete si môžete užívať turistiku, cyklistické trasy so sprievodcom, paragliding, bobovú dráhu, lanové centrum, beach volleyball. Počas celého roku sú pre vás k dispozícii priestory na bowling, wellness, masáže a mnoho ďalšieho.

 

 

TÍMOVÝ PROGRAM – BOYARD

Zažite Pevnosť Boyard na Donovaloch! Na mieru vám pripravíme celý event a Otec Fouras sa postará o zaujímavé súťaže a úlohy, kde preveríte vedomosti, zručnosť, ale zažijete aj adrenalín a prekonanie seba samého. Pozrite ci celú ponuku >>>

 

 

TEAMBUILDING – PONUKA AKTIVÍT

 

Pre úspečný teambuilding je dôležité persosnálne zabezpečenie a správny mix aktivít. Aby sa kolegovia lepšie spoznali, pripravili sme pre Vás rôzne zábavné aktivity. Správnu atmosféru vytvárajú naši profesionálni animátori a skúsený moderátor.

 

Pozrite ci našu ponuku a vyberte si aktivity pre svoj teambuilding.

 

 

 

V prípade záujmu o rezerváciu nás kontaktujte e-mailom na manager@residencehotel.eu alebo telefonicky +421 917 432 502