Najvýhodnejšia
rezervácia
 

Konferencie a kongresy

Naplánujte si Váš event už teraz. Dohodnite si osobnú obhliadku priestorov na e-mailovej adrese manager@residencehotel.eu alebo t.č. +421 917 432 502.

 

Residence Hotel & Club je vhodným miestom pre konferencie a kongresy, usporiadanie seminárov, školení, či firemných prezentácií.

 

V priestoroch hotela sa nachádza rokovacia sála Grand Residence s kapacitou 250 miest, ktorá sa dá rozdeliť na dva menšie konferenčné salóniky Residence I a Residence II s kapacitou 120 a 80 miest.

 

Zaujímavým miestom na školenie je salónik PANORAMA, ktorý sa nachádza na najvyššom poschodí hotela a poskytuje jedinečný výhľad na okolité hory. Salónik s kapacitou 30 miest je vhodný na usporiadanie súkromných osláv ako aj menších eventov.

 

V prípade vášho záujmu o viac školiacich salónikov vieme prispôsobiť ďalšie miestnosti v priestoroch hotela a upraviť ich podľa požiadaviek.

V hoteli vieme vďaka variabilným priestorom pripraviť salóniky s celkovou kapacitou až 350 miest.

 

Podľa vášho želania pripravíme aj kompletné gastronomické služby. Každú ponuku vypracujeme individuálne a ku každému kongresu vieme zabezpečiť sprievodný program a outdoorové aktivity.

 

Vaša spokojnosť je naším úspechom!