Späť na ponuky
UBYTOVANIE S RAŇAJKAMI NA 1 A VIAC NOCÍ - FOLLOW FESTIVAL

Aj tento rok majú Donovaly tú česť privítať kopec skvelých interpretov práve tu, na horách. Preto nezabudni, že štýlové ubytovanie s tými najlepšími raňajkami nájdeš presne u nás. Ak si si zakúpil lístok na FOLLOW FESTIVAL, pri rezervácii určite budeš vedieť zadať kód s ktorým dostaneš15% zľavu na pobyt s raňajkami počas všetkých festivalových dní (ak budeš milý na baby z recepcie, možno ti dajú malú nápovedu) :)

Pobyt zahŕňa:
- ubytovanie v izbe podľa vlastného výberu
- raňajky formou bufetu (podávané pre viac ako 20 hostí ubytovaných v hoteli) alebo výber z menu (podávané pre menej ako 20 hostí ubytovaných v hoteli)
- pokiaľ máš zakúpený lístok, určite poznáš kód na 15% zľavu na ubytovanie! :)
- detské jedlá a zdravý kútik
- animácie pre deti v detskom kútiku MOMO
- župan a papuče na izbe
- bezplatný internet, parkovisko monitorované kamerovým systémom

Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma.
Výrazné zľavy pre deti od 4 do 15 rokov.

Príplatok za psa/mačku - 35 €/noc. Domáci miláčikovia musia byť nahlásení vopred spolu s rezerváciou, aby mohli byť riadne ubytovaní v izbách vyhradených špeciálne pre nich. V prípade, že to nie je uvedené v rezervácii, bude účtovaný poplatok 50 €/noc.


K dispozícii je garážové státie - 30 €/noc (informácie o garážovom státí sú k dispozícii podľa dostupnosti na recepcii).


V cene nie je zahrnutý miestny poplatok vo výške 1,00 €/osoba/noc. Deti do 3 rokov vrátane sú od miestneho poplatku oslobodené. Miestna daň sa účtuje pri odchode.