Najvýhodnejšia
rezervácia
 

Služby

Hostia RESIDENCE HOTEL & CLUB **** môžu využiť bohatú ponuku služieb, ktorá poteší všetky zmysly. Potešiť chuťové poháriky a skutočný gurmánsky zážitok môžete ochutnať v našej reštaurácii, či už voľbou z a la carte menu, vyskúšať špeciálne menu šéfkuchára Richarda Noskoviča alebo zdravé ayurvédske menu, ktoré pripravuje indický kuchár.

 

Indiu a liečivú silu dotyku ayurvédy zažijete vo wellness centre alternatívnej ayurvédskej medicíny Ayur Ganesh. Všetko pod vedením vyškoleného terapeuta z Indie. Tam zistíte, že byť zdravý a šťastný je úplne jednoduché. Súčasťou wellness centra je aj saunový svet a špeciálne kozmetické tvárové a telové rituály so značkou Sothys Paris. Samozrejmosťou sú ostatné kozmetické služby, manikúra a pedikúra.

 

Residence hotel je ocenený najvyšším možným hodnotením v programe „Vstúpte s dieťaťom“, kde sa vaše deti nudiť rozhodne nebudú. Počas roka pripravujeme mnoho tematických hotelových eventov a animačných programov pre deti. Samozrejmosťou je babysitting. Kids Club a priestranný detský kútik budú vaše deti milovať.

Donovaly poskytujú množstvo turistických trás a cyklotrás pre začiatočníkov, ale aj profesionálov. Veľmi radi vám na recepcii pomôžeme s výberom tej správnej túry, či výletu.