Najvýhodnejšia
rezervácia
 

Hotel piatich zmyslov

Residence Hotel & Club**** Donovaly prináša úplne nový pohľad na vašu dovolenku, pobyt alebo pracovnú cestu.  Koncepcia Hotel piatich zmyslov dbá na vnímanie pobytu všetkými svojimi zmyslami, kde ostatné veci idú stranou a vaša pozornosť smeruje za hranice bežného vnímania.

 

Donovaly sú čarovné miesto uprostred Slovenska, odkiaľ môžete vyraziť na prechádzky, turistiku alebo cykloturistiku. Pohľad na donovalské lesy, bystriny, lúky a hory sú balzamom na dušu.

 

hotel piatich zmyslov - gastronómia

 

Miesto, kde zažijete každý deň iné dobrodružstvo. Ako bude vyzerať, je len na vás. Donovaly ponúkajú desiatky aktivít s vôňou dobrodružstva a adrenalínu.

 

Uprostred všetkých kopcov je miesto, kde sa budete cítiť príjemne a kde budete cítiť, že sme radi z vašej návštevy. To miesto je u nás v Residence Hotel & Club, kde myslíme na detaily a váš pobyt meníme na zážitok. V hoteli zažijete atmosféru baviacich sa hostí a detského smiechu. Atmosféru, ktorej ste súčasťou.

 

Naši kuchári si často vymýšľajú. Ale v dobrom. Vždy chcú priniesť niečo viac, stále viac. A zrazu spoznáte chute celého sveta z najčerstvejších sezónnych surovín, až zistíte, aká skutočná je gastronómia s fantáziou.

 

hotel piatich zmyslov - ayurvéda

 

Vstúpte do raja harmónie tela, mysle, duše, hmatu a dotyku Ayurvédy, kde zistíte, že aj tie obyčajné veci môžu vyzerať úplne inak.

 

Chceme, aby ste u nás strávili chvíle, ktoré budete vnímať všetkými svojimi zmyslami a preto zažite u nás pobyt, ktorý bude symfóniou piatich zmyslov.