Najvýhodnejšia
rezervácia

Hotel

O hoteli

RESIDENCE HOTEL & CLUB **** je známy svojimi jedinečnými službami pre rozmanité typy hostí. Oddych a pohodu tu nájdu rodiny s deťmi, páry, priatelia, ale aj obchodní partneri. Naše služby uspokoja aj tých najnáročnejších návštevníkov.

 

Hotel myslí aj na najmenších, pre ktorých je pripravený najväčší detský kútik na Donovaloch. Počas sviatkov, veľkých akcií a voľných dní v roku sa o program detí starajú animátori.

 

Gurmánske špeciality, izby a priestory ohodnotené najvyšším štandardom “baby friendly”, najväčšie kongresové miestnosti v okolí, priestory sú tiež ,,pet friendly“, ideálne priestory pre svadby a oslavy či wellness centrum alternatívnej medicíny nazývanej Ayurvéda.

 

Toto všetko a oveľa viac nájdete na jednom mieste – iba u nás.

 

 

Hotelové opatrenia a informácie COVID-19 (viac…)

Izby

RESIDENCE HOTEL & CLUB je ideálnym miestom pre hostí, ktorí hľadajú ubytovanie na Donovaloch. Ponúka ubytovanie v elegantných, vkusne zariadených izbách a apartmánoch, ktoré spĺňajú tie najvyššie štandardy kvality. K dispozícii sú aj apartmány s jednou, alebo dvoma spálňami, ktorých súčasťou sú obývacia miestnosť, kuchyňa a balkón.

 

Ubytovacia kapacita 190 lôžok je rozdelená do 66 dvojlôžkových izieb a 29 obývacích miestností. Všetky izby sú vybavené LCD televízorom, internetovým pripojením, telefónom, trezorom, minibarom a v každej z kúpeľní sa nachádza vaňa. Balkón každej z izieb, či obývacích miestnosti poskytuje nádherný výhľad na okolité hory.

 

Izby De Luxe sa nachádzajú na piatom a šiestom poschodí hotela. Sú luxusne zariadené a poskytujú komfort bez kompromisov. Vybrať si môžete z Double Room, Superior Double Room a Apartmán. (viac…)

manželská posteľ (možnosť oddeliť lôžka), kúpeľna s vaňou, LCD televízor, internet, telefón, trezor, minibar, balkón

manželská posteľ (možnosť oddeliť lôžka), 2x prístelka, 2x LCD televízor, internet, telefón, trezor, minibar, kúpelňa s vaňou, sedačka, balkón, plne vybavená kuchyňa (indukčná rúra s platňou, mikrovlnka, chladnička, práčka, umývačka riadu, varná kanvica)

2x manželská posteľ (možnosť oddeliť lôžka), 2x prístelka, 3x LCD televízor, internet, telefón, 2x trezor, 2x minibar, sedačka, 2x kúpeľňa s vaňou, plne vybavená kuchynská linka (indukčná rúra s platňou, mikrovlnka, chladnička, práčka, umývačka riadu a varná kanvica)

2x manželská posteľ (možnosť oddeliť lôžka), 2x LCD televízor, internet, telefón, 2x trezor, 2x minibar, balkón, 2x kúpelňa s vaňou

Služby

Hostia RESIDENCE HOTEL & CLUB **** môžu využiť bohatú ponuku služieb, ktorá poteší všetky zmysly. Potešiť chuťové poháriky a skutočný gurmánsky zážitok môžete ochutnať v našej reštaurácii, či už voľbou z a la carte menu, vyskúšať špeciálne menu šéfkuchára Richarda Noskoviča alebo zdravé ayurvédske menu, ktoré pripravuje indický kuchár.

 

Indiu a liečivú silu dotyku ayurvédy zažijete vo wellness centre alternatívnej ayurvédskej medicíny Ayur Ganesh. Všetko pod vedením vyškoleného terapeuta z Indie. Tam zistíte, že byť zdravý a šťastný je úplne jednoduché. Súčasťou wellness centra je aj saunový svet a špeciálne kozmetické tvárové a telové rituály so značkou Sothys Paris. Samozrejmosťou sú ostatné kozmetické služby, manikúra a pedikúra.

 

Residence hotel je ocenený najvyšším možným hodnotením v programe „Vstúpte s dieťaťom“, kde sa vaše deti nudiť rozhodne nebudú. Počas roka pripravujeme mnoho tematických hotelových eventov a animačných programov pre deti. Samozrejmosťou je babysitting. Kids Club a priestranný detský kútik budú vaše deti milovať.

Donovaly poskytujú množstvo turistických trás a cyklotrás pre začiatočníkov, ale aj profesionálov. Veľmi radi vám na recepcii pomôžeme s výberom tej správnej túry, či výletu. (viac…)