Najvýhodnejšia
rezervácia

O hoteli

RESIDENCE HOTEL & CLUB **** je známy svojimi jedinečnými službami pre rozmanité typy hostí. Oddych a pohodu tu nájdu rodiny s deťmi, páry, priatelia, ale aj obchodní partneri. Naše služby uspokoja aj tých najnáročnejších návštevníkov.

 

Hotel myslí aj na najmenších, pre ktorých je pripravený najväčší detský kútik na Donovaloch. Počas sviatkov, veľkých akcií a voľných dní v roku sa o program detí starajú animátori.

 

Gurmánske špeciality, izby a priestory ohodnotené najvyšším štandardom “baby friendly”, najväčšie kongresové miestnosti v okolí, priestory sú tiež ,,pet friendly“, ideálne priestory pre svadby a oslavy či wellness centrum alternatívnej medicíny nazývanej Ayurvéda.

 

Toto všetko a oveľa viac nájdete na jednom mieste – iba u nás.

Izby

RESIDENCE HOTEL & CLUB je ideálnym miestom pre hostí, ktorí hľadajú ubytovanie na Donovaloch. Ponúka ubytovanie v elegantných, vkusne zariadených izbách a apartmánoch, ktoré spĺňajú tie najvyššie štandardy kvality. K dispozícii sú aj apartmány s jednou, alebo dvoma spálňami, ktorých súčasťou sú obývacia miestnosť, kuchyňa a balkón.

 

Ubytovacia kapacita 190 lôžok je rozdelená do 66 dvojlôžkových izieb a 29 obývacích miestností. Všetky izby sú vybavené LCD televízorom, internetovým pripojením, telefónom, trezorom, minibarom a v každej z kúpeľní sa nachádza vaňa. Balkón každej z izieb, či obývacích miestnosti poskytuje nádherný výhľad na okolité hory.

 

Izby De Luxe sa nachádzajú na piatom a šiestom poschodí hotela. Sú luxusne zariadené a poskytujú komfort bez kompromisov. Vybrať si môžete z Double Room, Superior Double Room a Apartmán.

manželská posteľ (možnosť oddeliť lôžka), kúpeľna s vaňou, LCD televízor, internet, telefón, trezor, minibar, balkón

manželská posteľ (možnosť oddeliť lôžka), 2x prístelka, 2x LCD televízor, internet, telefón, trezor, minibar, kúpelňa s vaňou, sedačka, balkón, plne vybavená kuchyňa (indukčná rúra s platňou, mikrovlnka, chladnička, práčka, umývačka riadu, varná kanvica)

2x manželská posteľ (možnosť oddeliť lôžka), 2x prístelka, 3x LCD televízor, internet, telefón, 2x trezor, 2x minibar, sedačka, 2x kúpeľňa s vaňou, plne vybavená kuchynská linka (indukčná rúra s platňou, mikrovlnka, chladnička, práčka, umývačka riadu a varná kanvica)

2x manželská posteľ (možnosť oddeliť lôžka), 2x LCD televízor, internet, telefón, 2x trezor, 2x minibar, balkón, 2x kúpelňa s vaňou

Služby

Hosťom RESIDENCE CLUB & DONOVALY **** ponúkame služby:

 • – gurmánsky zážitok v našej reštaurácii (a la carte menu, Ayurvédske menu, detské menu, polpenzie)
 • – wellness centrum alternatívnej ayurvédskej medicíny Ayur Ganesh (ayurvédske procedúry a masáže pod vedením vyškoleného terapeuta z Indie)
 • – kozmetické tvárové a telové rituály so značkou Sothys Paris
 • – saunový svet, fitness
 • – manikúra a pedikúra
 • – ostatné kozmetické, alebo kadernícke služby vám radi zabezpečíme na recepcii, pri nahlásení minimálne 24 hodín vopred.
 • – animačné programy pre deti
 • – babysitting
 • – cyklo a turistické poradenstvo
 • – PARK SNOW kartu plnú výhod
 • – transfer z / na letisko alebo nádražia