Novembrový oddych v prostredí pestrofarebných hôr? Prečo nie! Pri poháriku dobrého vínka si dospeláci užijú piatočné divadlo a v sobotu pri troche šťastia môžu vyhrať rodinný kvíz o zimný pobyt. Páni, pripravte si aj Vaše Movembrové fúziky a spoločne podporíme v tomto mesiaci prevenciu a liečbu rakoviny. Počas víkendu sa opäť na detičky bude tešiť náš animátor Jakub, ktorý ich vyšantí do sýtosti.

Termín: 17.11. - 20.11.2022

Pobyt na osobu zahŕňa:
- ubytovanie v izbe alebo apartmáne podľa výberu
- raňajky formou bufetových stolov (podávané nad 20 ubytovaných hostí na hoteli) alebo výberom z jedálneho lístku (podávané do 20 ubytovaných hostí na hoteli),
- detské jedlá a zdravý kútik
- večere formou bufetových stolov (podávané nad 20 ubytovaných hostí na hoteli) alebo výberom z jedálneho lístku (podávané do 20 ubytovaných hostí na hoteli)
- Piatkové divadlo o 19:30 hod
- v Sobotu rodinný kvíz o zimný pobyt
- animácie počas celého predĺženého víkendu
- súťaž o najkrajší fúzik - Movember - podpora liečby rakoviny
- župan a papučky na izbe
- vstup do saunového sveta a fitness zdarma
- 20% zľava na hotelové wellness procedúry (doporučujeme rezervovať vopred)
- bezplatný internet, parkovanie monitorované kamerovým systémom


Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zadarmo.
Výrazné zľavy na pobyt pre deti od 4 do 15 rokov.

Príplatok za psa / mačku - 25 €/ noc. Je potrebné nahlásenie domáceho miláčika vopred spolu s rezerváciou pre ich správne ubytovanie na izby vyhradené špeciálne pre nich. V prípade, že nie je uvedený v rezervácii, bude zaň účtovaný poplatok 50 €/ noc.

Možnosť parkovania v garáži - 30€/ noc (informácie ohľadom parkovania v garáži podľa dostupnosti na recepcii).

O dostupnosti a cenách sa môžete informovať na recepcii telefonicky +421 917 432 511, e-mailom na reception@residencehotel.eu.

Cena ubytovania nezahŕňa miestny poplatok 1,00 € / osoba / noc. Od miestnej dane sú oslobodené deti do 3 rokov, vrátane. Miestny poplatok sa účtuje pri odchode z pobytu.