AYURVÉDSKA REGENERÁCIA

Čo môže byť lepšie ako relax tela aj duše s nádychom ayurvédskej medicíny? Príďte si oddýchnuť zo všedných domácich dní do malebnej prírody Nízkych Tatier. Náš personál a indický terapeut sa bude o Vás s úsmevom na tvári starať každý deň. Ráno začnite pozorovaním východu slnka a raňajkami do postele. Na obed si užijete prechádzku a čerstvý horský vzduch s panoramatickými výhľadmi na okolitú prírodu. Myseľ vypnete večer na ayurvédskych masážach. Ako bonus je súkromná škola varenia u Vás v obývacej miestnosti so šéfkuchárom. Vychutnajte si pocit domova a komfort hotela s RESIDENCE HOTEL & CLUB****.Pobyt na osobu zahŕňa:

- ubytovanie v izbe Superior Double room De Luxe
- raňajky a večere formou bufetu alebo výberu z jedálneho lístka
- každé raňajky 0,2l čerstvého freshu
- škola varenia so šéfkuchárom
- Ayurvédske procedúry iba pre dospelých (2 x abhyangam, 1 x swedanam, 1 x shiroabhyangam 30min.)
- 20% zľava na ostatné masáže a kozmetiku
- bezplatný internet, parkovanie monitorované kamerovým systémom


O dostupnosti a cenách sa môžete informovať na recepcii telefonicky +421 917 432 511, e-mailom na reception@residencehotel.eu alebo online rezervácii na našej stránke.

Pobyt je zostavený na min. 3 noci a viac. Pri požiadavke na kratší termín sa obráťte priamo na recepciu, kde Vám radi zostavia program na mieru.
Ayurvédske procedúry je potrebné pre správny harmonogram rezervovať vopred na recepcii.

Príplatok za psa / mačku - 35 €/ noc. Je potrebné nahlásenie domáceho miláčika vopred spolu s rezerváciou pre ich správne ubytovanie na izby vyhradené špeciálne pre nich. V prípade, že nie je uvedený v rezervácii, bude zaň účtovaný poplatok 50 €/ noc.

Možnosť parkovania v garáži - 30€/ noc (informácie ohľadom parkovania v garáži podľa dostupnosti na recepcii).

Cena ubytovania nezahŕňa miestny poplatok 1,00€ / osoba / noc. Od miestnej dane sú oslobodené deti do 3 rokov, vrátane. Miestny poplatok sa účtuje pri odchode z pobytu.
Všetky pobyty u nás sú prispôsobené aktuálnej situácii a v súlade s nariadeniami ÚVZ SR.