Späť na ponuky
WINE SNOW A JESENNÉ PRÁZDNINY AKO SA PATRÍ

Dobré víno a malebný výhľad na hory? Áno, aj tento rok sa môžete tešiť na v poradí už 11. ročník obľúbenej a jedinej vínnej cesty na kopci WINE SNOW 2023. Príďte si s nami užiť víkend, ktorý sa bude niesť v znamení lahodného vína, skvelej zábavy, ľudovej hudby. Neodmysliteľnou tradíciou sa stala detská halloween party, ktorá vyvrcholí 31.10.2023. Pokiaľ sa deti budú zabávať bohatým programom, dospelí si môžu vychutnať degustáciu vín alebo nájsť oddych v ayurvédskom wellness centre.

Pobyt obsahuje:

- ubytovanie v izbe podľa výberu

- raňajky podávané formou bufetových stolov (podávané nad 20 ubytovaných hostí na hoteli) alebo výberom z jedálneho lístka (podávané do 20 ubytovaných hostí na hoteli)

- detské jedlá a zdravý kútik

- večere podávané formou bufetových stolov (podávané nad 20 ubytovaných hostí na hoteli) alebo výberom z jedálneho lístka (podávané do 20 ubytovaných hostí na hoteli)

- ANIMÁCIE pre deti v detskom kútiku MOMO, Halloweenska párty 31.10.2023

- v piatok a v sobotu živá hudba

- 20% zľava na hotelové wellness procedúry

- vstup do saunového sveta

- župan a papučky na izbe

- bezplatný internet, parkovanie monitorované kamerovým systémom

Na pobyt si môžete uplatniť aj rekreačný poukaz.


Príplatok za psa / mačku - 35 €/ noc. Je potrebné nahlásenie domáceho miláčika vopred spolu s rezerváciou pre ich správne ubytovanie na izby vyhradené špeciálne pre nich. V prípade, že nie je uvedený v rezervácii, bude zaň účtovaný poplatok 50 €/ noc.

Možnosť parkovania v garáži - 30€/ noc (informácie ohľadom parkovania v garáži podľa dostupnosti na recepcii).

O dostupnosti a cenách sa môžete informovať na recepcii telefonicky +421 917 432 511, e-mailom na reception@residencehotel.eu alebo online rezervácii na našej stránke.