Späť na ponuky
-15% LAST MINUTE ZIMA NA DONOVALOCH

Strávte s nami zimnú dovolenku v pohodlí krásneho hotela v Nízkych Tatrách. Čakajú vás zážitky z lyžovania, ľadová plocha pre korčuliarov, príjemná domáca atmosféra hotela, skvelé jedlo a aktivity pre deti v Residence Kids Club s animátormi. Po akčnom dni si doprajte oddych v našom ayurvédskom centre.

Termín: 02.01. - 31.03.2024

15% ZĽAVA NA POBYTY V TERMÍNE 11.-31.3.2024

Nezabudnite, že sa na svah môžete pohodlne nechať odviezť Donovalským skibusom.


Pobyt obsahuje:
- ubytovanie v izbe podľa výberu
- raňajky podávané formou bufetových stolov (podávané nad 20 ubytovaných hostí na hoteli) alebo výberom z jedálneho lístka (podávané do 20 ubytovaných hostí na hoteli)
- detské jedlá a zdravý kútik
- večere podávané formou bufetových stolov (podávané nad 20 ubytovaných hostí na hoteli) alebo výberom z jedálneho lístka (podávané do 20 ubytovaných hostí na hoteli)
- detský kútik s animáciami (dostupnosť overíte TU)
- 20% zľava na hotelové wellness procedúry
- župan a papučky na izbe
- bezplatný internet, parkovanie monitorované kamerovým systémom

Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zadarmo.
Výrazné zľavy na pobyt pre deti od 4 do 15 rokov.


Príplatok za psa / mačku - 35 €/ noc. Je potrebné nahlásenie domáceho miláčika vopred spolu s rezerváciou pre ich správne ubytovanie na izby vyhradené špeciálne pre nich. V prípade, že nie je uvedený v rezervácii, bude zaň účtovaný poplatok 50 €/ noc.

Možnosť parkovania v garáži - 30€/ noc (informácie ohľadom parkovania v garáži podľa dostupnosti na recepcii).

O dostupnosti a cenách sa môžete informovať na recepcii telefonicky +421 917 432 511, e-mailom na reception@residencehotel.eu alebo online rezervácii na našej stránke.