Späť na ponuky
VEĽKÁ NOC PLNÁ TRADÍCIÍ

Veľkonočný pobyt s bohatým programom pre malých aj veľkých. Od štvrtka do nedele na Vás bude čakať bohatý animačný program, hľadanie kraslíc, pletenie korbáčov, kreatívne dielničky, pečenie sladkých dobrôt a mnoho ďalšieho. Deti ani dospelí sa u nás rozhodne nebudú nudiť! V piatok sa môžete tešiť na divadlo pre dospelých, počas veľkej sobotnej veselice uvidíte ukážku tradičných remesiel. Na nedeľu sme pre Vás pripravili živú hudbu a v pondelok všetko vyvrcholí tradičnou Veľkonočnou šibačkou a oblievačkou.

Termín: 28.03. - 02.04.2024

Pobyt obsahuje:
- ubytovanie v izbe podľa výberu
- raňajky podávané formou bufetových stolov (podávané nad 20 ubytovaných hostí na hoteli) alebo výberom z jedálneho lístka (podávané do 20 ubytovaných hostí na hoteli)
- detské jedlá a zdravý kútik
- večere podávané formou bufetových stolov (podávané nad 20 ubytovaných hostí na hoteli) alebo výberom z jedálneho lístka (podávané do 20 ubytovaných hostí na hoteli)

- bohatý program počas celej Veľkej noci
- vstup do saunového sveta
- animácie pre deti v detskom kútiku MOMO
- 20% zľava na hotelové wellness procedúry
- župan a papučky na izbe
- bezplatný internet, parkovanie monitorované kamerovým systémom

PROGRAM POČAS VEĽKEJ NOCI

Piatok 29.3.2024 - Divadlo pre dospelých "Taký neobyčajný príbeh..."
Sobota 30.3.2024 -od 12:00 do 17:00 Veľkonočná veselica s tanečným vystúpením a ľudovou muzikou
Nedeľa 31.3.2024 - o 19:00 Akrobaticko-tanečná gymnastika v podaní Terezky Vajdovej a klaunijáda pre všetky deti, večerné posedenie pri živej muzike so spevom v Lobby bare hotela
Pondelok 1.4.2024 - Veľkonočná šibačka a oblievačka s prekvapením

Divadlo pre dospelých "Taký neobyčajný príbeh..."

V piatok, 29.3.2024

Poeticko hudobné divadelné pásmo "Taký ne-obyčajný príbeh..." predstavuje jednu z najväčších prozaických osobností druhej vlny slovenského literárneho realizmu Jozefa Gregora Tajovského.

Pripomína jeho básnické, redaktorské, učiteľské,úradnícke i politické pôsobenie.

Dramatické pásmo mapuje takmer celú Tajovského životnú cestu poprepletanú rôznymi úskaliami, prekážkami, ale i úspechmi či láskami.

Atmosféru jednotlivých reálnych hraných scén umocňuje klavírny doprovod Ľubomíra Richtera.

Poetické pásmo Taký ne-obyčajný príbeh... je poprepletané známymi piesňami, ktoré sú naživo spievané a vytvárajú tak neopísateľný umelecký zážitok.

Na vykreslenie celého autorovho života by nestačila ani telenovela a tak sa tvorcovia snažili v cca 60 minútovom pásme zachytiť tie najvýznamnejšie míľniky a momenty spisovateľovho života ako takého.

Účinkujú herci,ktorí aktívne pôsobia v Divadle Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene:

Daniel Výrostek, Dominika Výrostek Misárová, Na klavíri hrá, Ľubomír Richter

Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zadarmo.
Výrazné zľavy na pobyt pre deti od 4 do 15 rokov.


Príplatok za psa / mačku - 35 €/ noc. Je potrebné nahlásenie domáceho miláčika vopred spolu s rezerváciou pre ich správne ubytovanie na izby vyhradené špeciálne pre nich. V prípade, že nie je uvedený v rezervácii, bude zaň účtovaný poplatok 50 €/ noc.

Možnosť parkovania v garáži - 30€/ noc (informácie ohľadom parkovania v garáži podľa dostupnosti na recepcii).

O dostupnosti a cenách sa môžete informovať na recepcii telefonicky +421 917 432 511, e-mailom na reception@residencehotel.eu alebo online rezervácii na našej stránke.