Späť na ponuky
TANEČNO - HUDOBNÝ VÍKEND S BYSTRÍK BANDOU A MIRKOU KOSORÍNOVOU

Novembrový oddych v prostredí pestro farebných hôr? Prečo nie! Mirka Kosorínová si v tento víkend pripravila so svojou tanečnou školou ,,Smiem prosiť" výber tanečných štýlov, ktoré vás naučí tancovať. Tešiť sa môžete aj na večer s Bystrík bandou, ktorí sa postarajú o poriadnu zábavu! Páni, pripravte si aj Vaše Movembrové fúziky, nech spoločne podporíme v tomto mesiaci prevenciu a liečbu rakoviny. Počas víkendu sa opäť na detičky bude tešiť náš animátor Jakub, ktorý ich vyšantí do sýtosti.

Vstup na koncert Bystrík Band je možný aj pre neubytovaných hostí. Kapacita je obmedzená, vstupné si môžete zakúpiť na recepcii za 15€/osoba.

E-mail: reception@residencehotel.eu

Tel.č. : +421 917 432 511

Pobyt obsahuje:

- ubytovanie v izbe podľa výberu

- raňajky podávané formou bufetových stolov (podávané nad 20 ubytovaných hostí na hoteli) alebo výberom z jedálneho lístka (podávané do 20 ubytovaných hostí na hoteli)

- detské jedlá a zdravý kútik

- večere podávané formou bufetových stolov (podávané nad 20 ubytovaných hostí na hoteli) alebo výberom z jedálneho lístka (podávané do 20 ubytovaných hostí na hoteli)

-ANIMÁCIE V DETSKOM KÚTIKU MOMO

- vstup na koncert Bystríka s jeho bandou

- víkendová tanečná škola s Mirkou Kosorínovou

- 20% zľava na hotelové wellness procedúry

- vstup do saunového sveta

- župan a papučky na izbe

- bezplatný internet, parkovanie monitorované kamerovým systémom

Na pobyt si môžete uplatniť aj rekreačný poukaz.


Príplatok za psa / mačku - 35 €/ noc. Je potrebné nahlásenie domáceho miláčika vopred spolu s rezerváciou pre ich správne ubytovanie na izby vyhradené špeciálne pre nich. V prípade, že nie je uvedený v rezervácii, bude zaň účtovaný poplatok 50 €/ noc.

Možnosť parkovania v garáži - 30€/ noc (informácie ohľadom parkovania v garáži podľa dostupnosti na recepcii).

O dostupnosti a cenách sa môžete informovať na recepcii telefonicky +421 917 432 511, e-mailom na reception@residencehotel.eu alebo online rezervácii na našej stránke.