Najvýhodnejšia
rezervácia
 

Príspevok na rekreáciu

Príspevok na rekreáciu využite až do výšky 500 € a 55 % z toho vám zaplatí váš zamestnávateľ (max. 275 €) za 1 rok. Stačí, ak pracujete vo firme s viac ako 50-timi zamestnancami na plný úväzok aspoň 2 roky.

 

Pri zmluve na skrátený úväzok máte nárok na príspevok taktiež, ale sa kráti pomerovo podľa pracovného času uvedeného v zmluve. Aj živnostníci platiaci skutočné výdavky (nie paušálne) majú na príspevok nárok.

 

Príspevok sa vzťahuje aj na rodinných príslušníkov žijúcich v jednej domácnosti – partner, dieťa študujúce na ZŠ alebo v prvých štyroch ročníkoch na osemročnom gymnáziu.

 

Získať príspevok je jednoduché, pozrite sa ako na to:

 

 

Príspevok na rekreáciu Hotel Residence

 

Doplňujúce informácie:

– Rekreačné poukazy sú v platné od 1. januára 2019.
– Viete ich využiť na akýkoľvek pobyt na min. 2 noci v rámci Slovenska s rôznymi službami ako napr. stravovacie služby,  wellness, masáže  alebo iné doplnkové služby.
– Príspevok na rekreáciu je povinný  iba pre firmy s viac ako 49 zamestnancami.
– Nárok má zamestnanec, ktorý vo firme odpracoval najmenej 24 mesiacov.
– Príspevok od zamestnávateľa je vo výške 55 %, maximálne do sumy 275 eur ročne. Zvyšných 45% dopláca zamestnanec.
– Zamestnávateľ vám preplatí dovolenku aj pre vašich rodinných príslušníkov. (manželka, dieťa, iná osoba žijúca v spoločnej domácnosti)
– Doklad (faktúru) za pobyt je nutné predložiť max. do 30 dní po pobyte. Faktúra musí obsahovať meno zamestnanca, ktorý si príspevok uplatňuje.
– Príspevok na rekreáciu sa vzťahuje aj na štátnych zamestnancov, príslušníkov Policajného zboru, Slovenskej informačnej služby, Národného bezpečnostného úradu, Zboru väzenskej a justičnej stráže, colníkov, príslušníkov Hasičského a záchranného zboru, Horskej záchrannej služby a profesionálnych vojakov.

 

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom príspevku na rekreáciu, neváhajte nás kontaktovať na t.č. 0917 432 511 alebo e-mailom reception@residencehotel.eu.