Späť na ponuky
SILVESTER 2023 - VIVA LA CUBA

Príďte sa s nami rozlúčiť so starým rokom a privítať rok 2024. Posledný deň v roku sa bude niesť v znamení horúcej Kubánskej noci. Doprajeme Vám farebnú fiestu a plnosť rytmov ďalekej exotiky. Tešiť sa budete môcť na živú hudbu, temperamentný tanec, či rozbíjanie piňaty. Ako každý rok nebude chýbať ani animačný program pre našich najmenších hostí.

Využite -10% FIRST MINUTE ZĽAVU pri rezervácii pobytu do konca novembra 2023!

Pobyt obsahuje:

- ubytovanie v izbe podľa výberu

- welcome drink

- raňajky podávané formou bufetových stolov (podávané nad 20 ubytovaných hostí na hoteli) alebo výberom z jedálneho lístka (podávané do 20 ubytovaných hostí na hoteli)

- detské jedlá a zdravý kútik

- večere podávané formou bufetových stolov (podávané nad 20 ubytovaných hostí na hoteli) alebo výberom z jedálneho lístka (podávané do 20 ubytovaných hostí na hoteli)

- Slávnostná Silvestrovská večera s polnočným bufetom

- Silvestrovský program - Kubánska noc

- animácie pre deti v detskom kútiku MOMO

- 20% zľava na hotelové wellness procedúry
- župan a papučky na izbe

- bezplatný internet, parkovanie monitorované kamerovým systémom

REZERVÁCIA SILVESTROVSKÉHO POBYTU JE MOŽNÁ CEZ RECEPCIU E-MAILOM - reception@residencehotel.eu

Príplatok za psa / mačku - 35 €/ noc. Je potrebné nahlásenie domáceho miláčika vopred spolu s rezerváciou pre ich správne ubytovanie na izby vyhradené špeciálne pre nich. V prípade, že nie je uvedený v rezervácii, bude zaň účtovaný poplatok 50 €/ noc.

Možnosť parkovania v garáži - 30€/ noc (informácie ohľadom parkovania v garáži podľa dostupnosti na recepcii).

O dostupnosti a cenách sa môžete informovať na recepcii telefonicky +421 917 432 511, e-mailom na reception@residencehotel.eu alebo online rezervácii na našej stránke.