Späť na ponuky
RODINNÉ VIANOCE S RESIDENCE

Zhon, stres, každoročné prípravy hoďte tento rok za hlavu. Tú ozajstnú pravú vianočnú pohodu si môžete vychutnať aj u nás. Bezstarostne relaxujte a my sa postaráme o vianočný stromček, vianočnú večeru, perníky a teplý punč. O Vaše deti sa postarajú animátori s naším maskotom Olafom. Môžu sa ako každý rok tešiť vianočným dielničkám a pečeniu medovníčkov. Nech sú pre vás najväčším darčekom spoločne strávené chvíle.

Neváhajte, rezervujte si pobyt do konca novembra a využite First moment zľavu -10%.

Pobyt obsahuje:

- ubytovanie v izbe podľa výberu

- raňajky podávané formou bufetových stolov (podávané nad 20 ubytovaných hostí na hoteli) alebo výberom z jedálneho lístka (podávané do 20 ubytovaných hostí na hoteli)

- detské jedlá a zdravý kútik

- večere podávané formou bufetových stolov (podávané nad 20 ubytovaných hostí na hoteli) alebo výberom z jedálneho lístka (podávané do 20 ubytovaných hostí na hoteli)

- Slávnostná Vianočná večera s darčekom a prípitkom

- Vianočný punč na 1. a 2. Sviatok vianočný

- animácie pre deti v detskom kútiku MOMO - pečenie medovníkov, výroba darčekov pre rodičov, Vianočné dielničky

- 20% zľava na hotelové wellness procedúry
- župan a papučky na izbe

- bezplatný internet, parkovanie monitorované kamerovým systémom

Na pobyt si môžete uplatniť aj rekreačný poukaz.


Príplatok za psa / mačku - 35 €/ noc. Je potrebné nahlásenie domáceho miláčika vopred spolu s rezerváciou pre ich správne ubytovanie na izby vyhradené špeciálne pre nich. V prípade, že nie je uvedený v rezervácii, bude zaň účtovaný poplatok 50 €/ noc.

Možnosť parkovania v garáži - 30€/ noc (informácie ohľadom parkovania v garáži podľa dostupnosti na recepcii).

O dostupnosti a cenách sa môžete informovať na recepcii telefonicky +421 917 432 511, e-mailom na reception@residencehotel.eu alebo online rezervácii na našej stránke.