Najvýhodnejšia
rezervácia
 

Rodinné Vianoce s Residence

 

 

Zhon, stres, každoročné prípravy hoďte tento rok za hlavu. Tú ozajstnú pravú vianočnú pohodu si môžete vychutnať aj u nás. Bezstarostne relaxujte a my sa postaráme o vianočný stromček, vianočnú večeru, perníky a teplý punč. O Vaše deti sa postarajú animátori s naším maskotom Olafom. Môžu sa ako každý rok tešiť vianočným dielničkám a pečeniu medovníčkov. Nech sú pre vás najväčším darčekom spoločne strávené chvíle.

 

Termín: 20. – 26. december 2022

 

 

Pobyt obsahuje:

– ubytovanie v izbe podľa výberu

– raňajky podávané formou bufetových stolov (podávané nad 20 ubytovaných hostí na hoteli) alebo výberom z jedálneho lístka (podávané do 20 ubytovaných hostí na hoteli)

– detské jedlá a zdravý kútik

– večere podávané formou bufetových stolov (podávané nad 20 ubytovaných hostí na hoteli) alebo výberom z jedálneho lístka (podávané do 20 ubytovaných hostí na hoteli)

– Slávnostná Vianočná večera s darčekom a prípitkom

– Vianočný punč na 1. a 2. Sviatok vianočný

– animácie pre deti v detskom kútiku MOMO – pečenie medovníkov, výroba darčekov pre rodičov, Vianočné dielničky

– 20% zľava na hotelové wellness procedúry
– župan a papučky na izbe

– bezplatný internet, parkovanie monitorované kamerovým systémom

 

Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zadarmo.

Výrazné zľavy na pobyt pre deti od 4 do 15 rokov.

 

 

Príplatok za psa / mačku – 35 €/ noc. Je potrebné nahlásenie domáceho miláčika vopred spolu s rezerváciou pre ich správne ubytovanie na izby vyhradené špeciálne pre nich. V prípade, že nie je uvedený v rezervácii, bude zaň účtovaný poplatok 50 €/ noc.

 

Možnosť parkovania v garáži – 30€/ noc (informácie ohľadom parkovania v garáži podľa dostupnosti na recepcii).

 

 

O dostupnosti a cenách sa môžete informovať na recepcii telefonicky +421 917 432 511, e-mailom na reception@residencehotel.eu 

 

Cena ubytovania nezahŕňa miestny poplatok 1,00 € / osoba / noc. Od miestnej dane sú oslobodené deti do 3 rokov, vrátane. Miestny poplatok sa účtuje pri odchode z pobytu.

 

VIANOČNÝ STROMČEK NA IZBE
TRADIČNÁ AJ NETRADIČNÁ VEČERA
LYŽOVAČKA
ANIMÁCIE PRE DETI

 

Všetky pobyty u nás sú prispôsobené aktuálnej situácii a v súlade s nariadeniami ÚVZ SR. Aktuálne opatrenia najdete tu.

 

 

Ako tráviť zimu na Donovaloch?

Naučte deti lyžovať pod vedením inštruktora v najväčšej detskej lyžiarskej škole na Slovensku a preskúmajte nádherné donovalské trate pre bežkárov. Príďte s nami vychutnať skvelý komfort na horách v zimných mesiacoch.

To všetko a omnoho viac môžete zažiť počas vášho pobytu práve u nás. Odporúčame navštíviť Blog alebo www.parksnow.sk a www.centralslovakia.eu.