Najvýhodnejšia
rezervácia
 

Veľká noc na Donovaloch

 

Veľkonočný pobyt s bohatým programom pre malých aj veľkých. Od štvrtka do pondelka bude na vás čakať animačný program, hľadanie kraslíc, kreatívne dielničky, pečenie sladkých dobrôt a mnoho ďalšieho. Deti ani dospelí sa u nás rozhodne nudiť nebudú! V piatok sa bude hrať o rodinný pobyt vo Veľkonočnom kvíze a počas veľkej sobotnej veselice sa môžete tešiť na tanečné vystúpenie a zatancovať si taktiež na ľudovú nôtu.

 

Počas víkendu si môže nežnejšie pohlavia dopriať SOTHYS okysličujúcu kúru pre krásu v 20% zľave. V pondelok všetko vyvrcholí tradičnou Veľkonočnou oblievačkou s našim animátorom Jakubom!

 

Termín: 06. – 10. apríl 2023

 

 

 

 

Pobyt obsahuje:

– ubytovanie v izbe podľa výberu

– raňajky podávané formou bufetových stolov (podávané nad 20 ubytovaných hostí na hoteli) alebo výberom z jedálneho lístka (podávané do 20 ubytovaných hostí na hoteli)

– detské jedlá a zdravý kútik

– večere podávané formou bufetových stolov (podávané nad 20 ubytovaných hostí na hoteli) alebo výberom z jedálneho lístka (podávané do 20 ubytovaných hostí na hoteli)

– animácie pre deti v detskom kútiku MOMO

– veľkonočné animácie v detskom MOMO kútiku

– piatkový Veľkonočný kvíz o rodinný pobyt

– sobotňajšia veselica s tanečným vystúpením

– nedeľný oddych so SOTHYS okysličujúcou kúrou v 20% zľave

– 20% zľava na hotelové wellness procedúry
– župan a papučky na izbe

– bezplatný internet, parkovanie monitorované kamerovým systémom

 

 

Počas celého pobytu na vás čaká v Kids Club bohatý animačný program plný rodinných hier, spoločných zážitkov a zábavy v prostredí prekrásnej donovalskej prírody.

 

Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zadarmo.

Výrazné zľavy na pobyt pre deti od 4 do 15 rokov.

 

 

Príplatok za psa / mačku – 35 €/ noc. Je potrebné nahlásenie domáceho miláčika vopred spolu s rezerváciou pre ich správne ubytovanie na izby vyhradené špeciálne pre nich. V prípade, že nie je uvedený v rezervácii, bude zaň účtovaný poplatok 50 €/ noc.

 

Možnosť parkovania v garáži – 30€/ noc (informácie ohľadom parkovania v garáži podľa dostupnosti na recepcii).

 

O dostupnosti a cenách sa môžete informovať na recepcii telefonicky +421 917 432 511, e-mailom na reception@residencehotel.eu 

 

Cena ubytovania nezahŕňa miestny poplatok 1,00 € / osoba / noc. Od miestnej dane sú oslobodené deti do 3 rokov, vrátane. Miestny poplatok sa účtuje pri odchode z pobytu.

 

ANIMÁCIE PRE DETI
AYURVÉDSKE WELLNESS
ĽUDOVÁ VESELICA
PARKOVANIE ZADARMO

 

Ako tráviť čas na Donovaloch a v okolí?

 

Odporúčame navštíviť https://www.residencehotel.eu/blog alebo www.parksnow.sk a www.centralslovakia.eu.
Na Donovaloch sa môžete zabaviť aj v 3 detských parkoch (Donovalkovo, Habakuky, Myšiačikov vodný svet) a Fun Aréne s bobovou dráhou, lanovým parkom a lezeckou stenou.

 

Tešíme sa na Vás!