Svadobná výstava

Každá žena sníva o dokonalej svadbe ako z rozprávky. Snehobiele šaty, ligotavé šperky, prepracovaný make-up a účes, honosná výzdoba, ochutnávka svadobného menu a výstava svadobných vozidiel. Deň „D“ je tým najkrajším a najdôležitejším dňom v živote. Príďte sa inšpirovať do Residence hotela na tretiu svadobnú výstavu. Prehliadka šiat pre nevesty, jazda na svadobných autách pre ženíchov a spoločná ochutnávka svadobného menu od nášho šéfkuchára Richarda Noskoviča. Dovoľte nám napomôcť k splneniu vášho sna a ten jedinečný deň urobiť výnimočným.

SVADOBNÁ VÝSTAVA SA KONÁ V NEDEĽU 18.11. OD 10:00 DO 18:00

 

 

 

Čo Vás čaká vo svadobné dni:

 

Zorientujte sa vo svadobnej výzdobe, kozmetike, výbere zákuskov a samozrejme najdôležitejších šatách života, nechajte si poradiť od najlepších odborníkov vo svadobnom biznise, ktorí vám zjednodušia prípravu vášho najkrajšieho dňa, inšpirujte sa najnovšími trendami od profesionálov, DJ, kaderník, starejší, kozmetičky, kvetinárky, fotograf, šperkára a svadobná móda všetko pod jednou strechou. Vyskúšajte si tak isto aj jazdu v nádherne vyzdobených autách. A v neposlednom rade ochutnajte kulinárske špeciality svadobného dňa od nášho šéfkuchára.

 

VYHRAJTE ROMANTICKÝ POBYT V RESIDENCE HOTEL & CLUB**** NA DVE NOCI S VEČEROU PRI SVIEČKACH. VÝHERCU VYŽREBUJEME POČAS SVADOBNEJ VÝSTAVY.

 

Ukážeme Vám ako u nás vyzerá svadobná hostina, novomanželský apartmán, priestory hotela, aké sú možnosti obradu či už chcete mať svadbu v Donovalskom kostole alebo civilný sobáš na nádhernej terase. Strávte s nami víkend určený nevestám a ženíchom.

 

Možnosť ubytovania s raňajkami pre budúcich svadobčanov zo soboty na nedeľu za výnimočnú cenu:
už od 37 eur/osoba/ noc.