Najvýhodnejšia
rezervácia
 

Mikulášsky pobyt

 

Pomaličky, ale isto sa blíži to najkrajšie obdobie v celom roku – Vianoce. Práve teraz je čas poriadne zrelaxovať pred predvianočným zhonom, užiť si kávičku s koláčikom v našom Lobby bare, prípadne vyskúšať naše Ayurvédske centrum. Počas tohto víkendu sa Vám veľmi radi v detskom kútiku postaráme o vaše ratolesti, ktoré budú mať nabitý program a dôkladne sa pripravia na príchod Mikuláša. Nebudú chýbať ani tvorivé dielničkyzdobenie medovníčkov a možno si spolu užijeme aj prvú zimnú guľovačku. Navštívi nás aj Olaf, ktorý si pripravil prekvapenie pre všetky detičky, ktoré celý rok poslúchali.

 

Termín: 02. – 04.12.2022

 

 

Pobyt na osobu zahŕňa:

– ubytovanie v izbe alebo apartmáne podľa výberu
– raňajky formou bufetových stolov (podávané nad 20 ubytovaných hostí na hoteli) alebo výberom z jedálneho lístku (podávané do 20 ubytovaných hostí na hoteli),
– detské jedlá a zdravý kútik
– večere formou bufetových stolov (podávané nad 20 ubytovaných hostí na hoteli) alebo výberom z jedálneho lístku (podávané do 20 ubytovaných hostí na hoteli)

– animácie v detskom kútiku

– župan a papučky na izbe
– vstup do saunového sveta a fitness zdarma
– 20% zľava na hotelové wellness procedúry (doporučujeme rezervovať vopred)
– bezplatný internet, parkovanie monitorované kamerovým systémom

 

 

 

Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zadarmo.

Výrazné zľavy na pobyt pre deti od 4 do 15 rokov.

 

Príplatok za psa / mačku – 35 €/ noc. Je potrebné nahlásenie domáceho miláčika vopred spolu s rezerváciou pre ich správne ubytovanie na izby vyhradené špeciálne pre nich. V prípade, že nie je uvedený v rezervácii, bude zaň účtovaný poplatok 50 €/ noc.

 

Možnosť parkovania v garáži – 30€/ noc (informácie ohľadom parkovania v garáži podľa dostupnosti na recepcii).

 

O dostupnosti a cenách sa môžete informovať na recepcii telefonicky +421 917 432 511, e-mailom na reception@residencehotel.eu 

 

Cena ubytovania nezahŕňa miestny poplatok 1,00 € / osoba / noc. Od miestnej dane sú oslobodené deti do 3 rokov, vrátane. Miestny poplatok sa účtuje pri odchode z pobytu.

 

V prípade štátom vyhlásenia mimoriadnej situácie, ktorá by neumožnila pobyt zrealizovať, Váš pobyt Vám bude presunutý na iný termín bez extra poplatkov. Aktuálne opatrenia najdete tu.

 

ANIMÁCIE
PREKVAPENIE
AYURVÉDSKE WELLNESS
PARKOVANIE ZADARMO

 

Ako tráviť voľný čas aktivitami na Donovaloch a v okolí?

 

Odporúčame navštíviť Blog alebo www.parksnow.sk a www.centralslovakia.eu.
Na Donovaloch môžete navštíviť množstvo atrakcií alebo tráviť čas v prírode počas turistiky alebo cykloturistiky.