Najvýhodnejšia
rezervácia
 

Leto na Donovaloch

 

Nezmeškajte jedinečné leto na horách, ktoré je sprevádzané dobrodružstvom pre celú rodinu. Leto na Donovaloch ponúka mnoho zážitkov pre milovníkov športu, adrenalínu ale aj zábavy v horskom prostredí Nízkych Tatier. Donovaly sú ideálnym miestom na ľahké prechádzky, ale aj náročnejšiu turistiku. Taktiež malým cyklistickým rajom s množstvom cyklotrás po asfalte, spevnenom povrchu alebo priamo v teréne. Na svoje si prídu aj najmenší návštevníci, pre ktorých je tu otvorených množstvo detských zábavných parkov ako hlavné mesto detí ,,Donovalkovo“, Myšiačikov detský park, Habakuky, Fun park s bobovou dráhou, lanovým parkom v korunách stromov a mnoho ďalšieho.

 

Donovaly sú svojou polohou na dosah od mnohých historických, kultúrnych a prírodných pamiatok. Na dosah z Donovál nájdu milovníci vody rovno 3 termálne kúpaliská, aquaparky alebo plavecké bazény.

 

 

Pobyt na osobu zahŕňa:
– ubytovanie v izbe alebo apartmáne podľa výberu
– raňajky formou bufetových stolov, detské jedlá a zdravý kútik
– večere formou bufetových stolov alebo menu
– animácie pre deti v detskom kútiku MOMO
– 20% zľava na hotelové wellness procedúry
– župan a papučky na izbe
– zapožičanie hotelových športových potrieb

 

Na pobyt si môžete uplatniť aj rekreačný poukaz.
Prečítajte si viac informácií ako si ho uplatniť >>>

 

Počas celého leta na vás čaká bohatý animačný program plný rodinných hier, spoločných zážitkov a zábavy v prostredí prekrásnej donovalskej prírody.

 

Ponuka hotelových služieb sa aktualizuje na základe platných vládnych nariadení.

 

 

Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zadarmo.

Výrazné zľavy na pobyt pre deti od 4 do 15 rokov.

 

Príplatok za psa / mačku – 25 €/ noc. Je potrebné nahlásenie domáceho miláčika vopred spolu s rezerváciou pre ich správne ubytovanie na izby vyhradené špeciálne pre nich. V prípade, že nie je uvedený v rezervácii, bude zaň účtovaný poplatok 50 €/ noc.

 

Možnosť parkovania v garáži – 30€/ noc (informácie ohľadom parkovania v garáži podľa dostupnosti na recepcii).

 

O dostupnosti a cenách sa môžete informovať na recepcii telefonicky +421 917 432 511, e-mailom na reception@residencehotel.eu 

 

Cena ubytovania nezahŕňa miestny poplatok 1,00 € / osoba / noc. Od miestnej dane sú oslobodené deti do 3 rokov, vrátane. Miestny poplatok sa účtuje pri odchode z pobytu.

 

DETSKÉ PARKY
VÝLETY V OKOLÍ
TURISTIKA
CYKLOTRASY

 

Počas celého leta na vás čaká bohatý animačný program plný rodinných hier, spoločných zážitkov a zábavy v prostredí prekrásnej donovalskej prírody.

 

 

Všetky pobyty u nás sú prispôsobené aktuálnej situácii a v súlade s nariadeniami ÚVZ SR. Aktuálne opatrenia najdete tu.

 

Ako tráviť leto na Donovaloch a okolí?

Odporúčame navštíviť https://www.residencehotel.eu/blog alebo www.parksnow.sk a www.centralslovakia.eu.
Na Donovaloch sa môžete zabaviť aj v 3 detských parkoch (Donovalkovo, Habakuky, Myšiačikov vodný svet) a Fun Aréne s bobovou dráhou, lanovým parkom a lezeckou stenou.

 

Tešíme sa na Vás!