Najvýhodnejšia
rezervácia
 

Leto na Donovaloch

 

Nepremeškajte jedinečné leto na horách, ktoré je sprevádzané dobrodružstvom pre celú rodinu. Leto na Donovaloch ponúka veľa zážitkov pre milovníkov športu, adrenalínu ale aj zábavy. Donovaly sú ideálnym miestom na ľahké prechádzky, ale aj náročnejšiu turistiku. Taktiež malým cyklistickým rajoms množstvom cyklotrás po asfalte, spevnenom povrchu alebo priamo v teréne. Pre našich malých návštevníkov budú animácie v našom MOMO detskom kútiku počas celého leta s Jakubom v plnom nasadení. Po celom dni si cez víkend oddýchnete pri živej hudbe na bare. 

 

Pri pobyte na 3 a viac nocí od nás dostanete ZDARMA lístok na lanovku na Novú Hoľu.

 

 

FIRST MINUTE -10% ZĽAVA NA POBYT DO 31.05.2023

 

 

Donovaly sú svojou polohou na dosah od mnohých historických, kultúrnych a prírodných pamiatok. Na dosah z Donovál nájdu milovníci vody rovno 3 termálne kúpaliská, aquaparky alebo plavecké bazény.

 

 

 

 

Pobyt obsahuje:

– ubytovanie v izbe podľa výberu

– raňajky podávané formou bufetových stolov (podávané nad 20 ubytovaných hostí na hoteli) alebo výberom z jedálneho lístka (podávané do 20 ubytovaných hostí na hoteli)

– detské jedlá a zdravý kútik

– večere podávané formou bufetových stolov (podávané nad 20 ubytovaných hostí na hoteli) alebo výberom z jedálneho lístka (podávané do 20 ubytovaných hostí na hoteli)

– animácie pre deti v detskom kútiku MOMO

– 20% zľava na hotelové wellness procedúry
– župan a papučky na izbe

– bezplatný internet, parkovanie monitorované kamerovým systémom

 

Na pobyt si môžete uplatniť aj rekreačný poukaz.
Prečítajte si viac informácií ako si ho uplatniť >>>

 

Počas celého leta na vás čaká v Kids Club bohatý animačný program plný rodinných hier, spoločných zážitkov a zábavy v prostredí prekrásnej donovalskej prírody.

 

 

 

 

Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zadarmo.

Výrazné zľavy na pobyt pre deti od 4 do 15 rokov.

 

Príplatok za psa / mačku – 35 €/ noc. Je potrebné nahlásenie domáceho miláčika vopred spolu s rezerváciou pre ich správne ubytovanie na izby vyhradené špeciálne pre nich. V prípade, že nie je uvedený v rezervácii, bude zaň účtovaný poplatok 50 €/ noc.

 

Možnosť parkovania v garáži – 30€/ noc (informácie ohľadom parkovania v garáži podľa dostupnosti na recepcii).

 

O dostupnosti a cenách sa môžete informovať na recepcii telefonicky +421 917 432 511, e-mailom na reception@residencehotel.eu 

 

Cena ubytovania nezahŕňa miestny poplatok 1,00 € / osoba / noc. Od miestnej dane sú oslobodené deti do 3 rokov, vrátane. Miestny poplatok sa účtuje pri odchode z pobytu.

 

DETSKÉ PARKY
VÝLETY V OKOLÍ
TURISTIKA
CYKLOTRASY

 

Ako tráviť leto na Donovaloch a okolí?

 

Odporúčame navštíviť https://www.residencehotel.eu/blog alebo www.parksnow.sk a www.centralslovakia.eu.
Na Donovaloch sa môžete zabaviť aj v 3 detských parkoch (Donovalkovo, Habakuky, Myšiačikov vodný svet) a Fun Aréne s bobovou dráhou, lanovým parkom a lezeckou stenou.

 

Tešíme sa na Vás!