Najvýhodnejšia
rezervácia
 

Jarná lyžovačka na Donovaloch

 

Termín: 12. – 31.03.2023

 

Strávte s nami jarnú dovolenku v pohodlí krásneho hotela v Nízkych Tatrách. Čakajú vás zážitky z jarnej lyžovačky, ľadová plocha pre korčuliarov, príjemná atmosféra hotela, sezónne špeciality z dielne nášho kuchárskeho tímu, aktivity pre deti v Residence Kids Club s animátormi. Naučte deti lyžovať pod vedením inštruktora v najväčšej detskej lyžiarskej škole na Slovensku a preskúmajte nádherné donovalské trate pre bežkárov. Príďte s nami vychutnať skvelý komfort na horách.

 

ZĽAVA -10% NA CELÝ POBYT OD NEDELE DO ŠTVRTKU

 

 

Pobyt obsahuje:

– ubytovanie v izbe alebo apartmáne podľa výberu
– raňajky formou bufetových stolov (podávané nad 20 ubytovaných hostí na hoteli) alebo výberom z jedálneho lístka (podávané do 20 ubytovaných hostí na hoteli),
– detské jedlá a zdravý kútik
– večere formou bufetových stolov (podávané nad 20 ubytovaných hostí na hoteli) alebo výberom z jedálneho lístka (podávané do 20 ubytovaných hostí na hoteli)

– 10% zľava na pobyt od NEDELE do ŠTVRTKU

– k pobytu na 3 a viac nocí 30min. masáž grátis pre každú dospelú osobu (odporúčame rezervovať vopred)
– župan a papučky na izbe
– animácie pre deti v detskom kútiku MOMO (animačný program pre deti nájdete TU)
– 20% zľava na hotelové wellness procedúry (doporučujeme rezervovať vopred)
– bezplatný internet, parkovanie monitorované kamerovým systémom

 

 

 

 

Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zadarmo.

Výrazné zľavy na pobyt pre deti od 4 do 15 rokov.

 

Príplatok za psa / mačku – 35 €/ noc. Je potrebné nahlásenie domáceho miláčika vopred spolu s rezerváciou pre ich správne ubytovanie na izby vyhradené špeciálne pre nich. V prípade, že nie je uvedený v rezervácii, bude zaň účtovaný poplatok 50 €/ noc.

 

Možnosť parkovania v garáži – 30€/ noc (informácie ohľadom parkovania v garáži podľa dostupnosti na recepcii).

 

 

O dostupnosti a cenách sa môžete informovať na recepcii telefonicky +421 917 432 511, e-mailom na reception@residencehotel.eu 

 

Cena ubytovania nezahŕňa miestny poplatok 1,00 € / osoba / noc. Od miestnej dane sú oslobodené deti do 3 rokov, vrátane. Miestny poplatok sa účtuje pri odchode z pobytu.

 

 

ANIMÁCIE
AYURVÉDSKE WELLNESS
JARNÁ LYŽOVAČKA
PARKOVANIE ZADARMO

 

 

Ako tráviť jar na Donovaloch?

Naučte deti lyžovať pod vedením inštruktora v najväčšej detskej lyžiarskej škole na Slovensku a preskúmajte nádherné donovalské trate pre bežkárov alebo objavujte turistické trasy. Príďte s nami vychutnať skvelý komfort na horách v jarných mesiacoch.

To všetko a omnoho viac môžete zažiť počas vášho pobytu práve u nás. Odporúčame navštíviť Blog alebo www.parksnow.sk a www.centralslovakia.eu.