Najvýhodnejšia
rezervácia
 

Hotelové opatrenia v súvislosti s COVID-19

 

Vážení hostia,

tak ako počas 1. vlny sme tu i teraz stále pre Vás. Veľmi si vážime a ďakujeme za Vašu podporu. Ďakujeme i za to, že pobyty presúvate a nerušíte. Len vďaka Vám sme to zvládli na jar a určite zvládneme i na jeseň. Hotel nezatvárame, dodržujeme samozrejme všetky nariadenia a opatrenia, aby ste sa u nás cítili bezpečne. S úsmevom na tvári sa s kolegami postaráme o Vaše pohodlie, aby ste u nás zažili ,,pocit domova a komfort hotela“.

 

Ing. Šiklová Veronika 

General manager

 

 

V súvislosti s aktuálnou situáciou je pre nás prvoradé, aby ste sa počas návštevy hotela cítili bezpečne. Prísne dodržujeme všetky opatrenia, ktoré sme zaviedli pre ochranu Vášho zdravia. Nemusíte sa obávať, pre bezpečnosť Vás a Vašich najbližších robíme maximum.

 

 

POSTARÁME SA O VÁS:

DENNÉ OBEDOVÉ MENU (PO-PIA):

Každý deň si môžete od 7 hod do 10 hod na tel. č. 0917 432 511 objednať obedové menu. Cena menu je 5,50 €. Možnosť obeda je do vlastných obedárov bez príplatku alebo za príplatok 0,50 € do jednorazových plastových nádob. Pomôžme šetriť životné prostredie. Platba je možná kartou prípadne hotovosťou.  Pri preberaní jedla prosíme nosiť rúško.  K jedlu si môžete objednať aj vína a nealkoholické nápoje z nápojového a vínneho lístka. Aktuálne menu nájdete na našich stránkach tu.

 

– VÝBORNÁ PEČENÁ KAČKA ALEBO HUS:

Doprajte si hody z chrumkavej kačky alebo husi aj u Vás doma. S láskou ich pre Vás pripravíme aj dovezieme. Rozvoz v rámci Donovál ZADARMO. Rozvoz do 30 km od Donovál a objednávke nad  150 €  je tiež ZADARMO. Pri osobnom odbere 10% ZĽAVA.

Objednávka je nutná 48 hod vopred na recepcii hotela 0917 432 511 alebo emailom reception@residencehotel.eu. Pre ponuku hodov kontaktujte prosím našu recepciu.

 

– ŠPECIALITY ZO SKRÁTENÉHO À LA CARTE LÍSTKU:

Jedlá z nášho skráteného à la carte lístku si môžete denne objednať a vyzdvihnúť v našom výdajnom okienku od 12:00 do 20:00 hod. Každý deň si tu môžete vyzdvihnúť i raňajky zo sebou v čase od 8:00 do 10:30 hod. Objednať si môžete jedlo vopred na našej recepcii 0917 432 511 alebo priamo na mieste. Jedálny lístok nájdete tu. Súčasťou nášho jedálneho lístku je i výber z detských jedál. Veríme, že si tu  aj tí najmenší nájdu svoje obľúbené jedlo

 

– PONUKA Z NÁPOJOVÉHO LÍSTKA:

Barové pochúťky, teplé a studené alkoholické a nealkoholické drinky, čapované pivo a vína sú pre Vás neustále k dispozícii. Čokoľvek si môžete objednať na izbu alebo odniesť so sebou prípadne využiť náš stan na terase hotela. Nápojovú kartu i vínny lístok nájdete tu.

 

–  OBJEDNAJTE SI TORTU ALEBO ZÁKUSKY:

Čaká Vás oslava narodenín doma v úzkom kruhu najbližších alebo ste dostali chuť na vynikajúce zákusky k popoludňajšej kávičke? Naša šikovná cukrárka Janka Vám na želanie upečie tortu alebo zákusky. Pre ponuku zákuskov kontaktujte prosím našu recepciu 0917 432 511 alebo reception@residencehotel.eu. Pokiaľ ste v ponuke nenašli nič podľa predstáv neváhajte nás kontaktovať a radi sa dohodneme.

 

 

Pripravili sme pre Vás terasu s vyhrievaným stanom.

Všetko si môžete vyzdvihnúť v našom výdajnom okienku v čase 8:00 – 20:00.

Všetkým neubytovaným hosťom radi zabalíme jedlo a nápoje so sebou.

Ubytovaní hostia si môžu jedlo a nápoje objednať priamo na izbu.

V rámci Donovál ponúkame rozvoz zdarma.

 

 

ODDYCH ALEBO ZÁBAVA?

Pre všetkých ubytovaných aj neubytovaných hostí ponúkame:

 

– SÚKROMNÁ ŠKOLA VARENIA SO ŠÉFKUCHÁROM:

Chceli by ste sa naučiť niečo z tajov a zručností nášho šéfkuchára Richarda Noskoviča? Teraz máte jedinečnú príležitosť. Náš šéfkuchár zavíta aj k Vám do apartmánu v rámci Donovál a naučí vás niečo zo svojho umenia. Viac sa dozviete na recepcii hotela. Objednávka je nutná 24 hod vopred. 

 

SÚKROMNÁ OCHUTNÁVKA VÍN, DESTILÁTOV ALEBO MIEŠANÝCH NÁPOJOV:

Chceli by ste večerní program so svojou drahou polovičkou? Máme pre Vás jeden tip – súkromná ochutnávka u vás doma. Dozviete sa niečo viac o destilátoch alebo vínach z našej ponuky. Objednávka je nutná 24 hod vopred na recepcii hotela.

 

– BABYSITTING- POSTRÁŽIME VAŠE DETIČKY:

Potrebujete sa na chvíľu postarať o Vaše ratolesti? Radi sa o ne postaráme v našom kids clube za dodržaných hygienických opatrení alebo u Vás na apartmáne v rámci Donovál za poplatok 10 Eur/hod. Rezervácie aspoň 1 deň vopred na recepcii hotela.

 

 

 

 

 

Hotelové opatrenia:

 

1) Počas pobytu na hoteli v spoločných priestoroch a kontakte s našimi zamestnancami noste vždy rúško. Pokiaľ ste sami v prírode doprajte si poriadny nádych i bez rúška.

 

2) Pri vstupe do hotela vždy použite dezinfekciu rúk. Stojany s dezinfekciou sú rozmiestnené v spoločných priestoroch hotela.

 

3) Dodržujte prosím 2 m vzdialenosť. Rovnako ako aj naši zamestnanci budú brať ohľad na dvojmetrovú vzdialenosť, prosíme i Vás o jej dodržiavanie.

 

4) Pre urýchlenie check-in a minimalizovanie kontaktu Vám odporúčame využiť on-line rezerváciu.

 

5) Pokiaľ sa budete cítiť chorý, budete mať teplotu, problémy s dýchaním, berte prosím ohľad na ďalších hostí, zamestnancov a odíďte bezodkladne domov. Váš pobyt vám presunieme na iný termín.

 

6) Všetky spoločné priestory vrátane toalety a výťahu sú niekoľkokrát denne dezinfikované. Každú noc sú i ožarované germicidným svetlom (dezinfekcia pomocou UV žiarenia).

 

7) Pri odchode hosťa sa izba upratuje až nasledujúci deň. Noví hostia sa môžu ubytovať minimálne po 24 hodinách po dezinfekcii izby. Vždy sa dezinfikuje okrem klasických dezinfekčných prostriedkov i UV žiarením, pri ktorom sa zabíjajú všetky vírusy a baktérie. Chyžné sa riadia prísnymi hygienickými normami.

 

8) Stoly na terase hotela sú upravené s 2 metrovými rozostupmi.

 

9) Personál hotela vždy nosí rúška a pri obsluhe i rukavice.

 

10) Pri nástupe do práce je každému z personálu meraná teplota bezdotykovým teplomerom.

 

 

 

Ďakujeme Vám za pochopenie a ohľaduplnosť pri dodržovaní hygienických opatrení.