Najvýhodnejšia
rezervácia
 

Hotelové opatrenia v súvislosti s COVID-19

 

Vážení hostia,

 

Dodržujeme vždy nariadenia vlády a aktuálne ponúkame dostupné služby. Môžete sa o nich vždy informovať na recepcii. Pri poskytovaní stravy alebo uvoľnených služieb, prísne dodržujeme vždy hygienické nariadenia a opatrenia, aby ste sa cítili bezpečne. Nemusíte sa obávať, pre bezpečnosť Vás a Vašich najbližších robíme maximum. S úsmevom na tvári sa s kolegami postaráme o Vaše pohodlie, aby ste u nás zažili „pocit domova a komfort hotela“. Veľmi si vážime a ďakujeme za Vašu priazeň a podporu.

Ing. Šiklová Veronika 

General manager

 

 

 

 

 

Hotelové opatrenia:

 

1) Počas pobytu na hoteli v spoločných priestoroch a kontakte s našimi zamestnancami noste vždy rúško/respirátor. Pokiaľ ste sami v prírode doprajte si poriadny nádych aj bez rúška/respirátoru.
2) Pri vstupe do hotela vždy použite dezinfekciu rúk. Stojany s dezinfekciou sú rozmiestnené v spoločných priestoroch hotela.

 

3) Dodržujte prosím 2 m vzdialenosť. Rovnako ako aj naši zamestnanci budú brať ohľad na dvojmetrovú vzdialenosť, prosíme i Vás o jej dodržiavanie.

 

4) Pre urýchlenie check-in a minimalizovanie kontaktu Vám odporúčame využiť on-line rezerváciu.

 

5) Pokiaľ sa budete cítiť chorý, budete mať teplotu, problémy s dýchaním, berte prosím ohľad na ďalších hostí, zamestnancov a odíďte bezodkladne domov. Váš pobyt vám presunieme na iný termín.

 

6) Všetky spoločné priestory vrátane toalety a výťahu sú niekoľkokrát denne dezinfikované. Každú noc sú i ožarované germicídnym svetlom (dezinfekcia pomocou UV žiarenia).

 

7) Pri odchode hosťa sa izba upratuje až nasledujúci deň. Noví hostia sa môžu ubytovať minimálne po 24 hodinách po dezinfekcii izby. Vždy sa dezinfikuje okrem klasických dezinfekčných prostriedkov i UV žiarením, pri ktorom sa zabíjajú všetky vírusy a baktérie. Chyžné sa riadia prísnymi hygienickými normami.

 

8) Stoly na terase hotela sú upravené s 2 metrovými rozostupmi.

 

9) Personál hotela vždy nosí rúška a pri obsluhe i rukavice.

 

10) Pri nástupe do práce je každému z personálu meraná teplota bezdotykovým teplomerom.

 

11) Aby dochádzalo k minimálnemu kontaktu chyžných s osobnými vecami hostí, izba sa počas Vášho pobytu neupratuje. Kontroluje sa minibar a vynášajú sa odpadky.

 

Pokiaľ si prajete čokoľvek upratať či vymeniť prádlo neváhajte v čase od 10 do 14 hod. kontaktovať recepciu.

 

Ďakujeme Vám za pochopenie a ohľaduplnosť pri dodržovaní hygienických opatrení.