Najvýhodnejšia
rezervácia
 

Sothys – sezónna okysličujúca tvárová kúra

Je vaša pleť zničená po mrazivej zime? Stráca žiarivosť a hydratáciu? Špeciálne u nás prinášame riešenie vo forme intenzívnej dávky vitamínov pre posilnenie pleti po zime.

 

 

Pleť sa vám za starostlivosť vždy odvďačí vo forme krásy. Ide o limitovanú edíciu ošetrovacej kúry od značky Sothys, ktorá vyniká vysokou mierou detoxikácie, okysličenia a rozžiarenia pleti. A to počas celého roka.

 
Produkty z tohto ošetrenia obsahujú extrakt z vodného melóna, ktorý pôsobí ako antioxidant a hydratuje pleť a extrakt z limetky pre rozjasnenie. Obnovu a jas pleti navráti ružový íl, ktorý taktiež detoxikuje a čistí pleť. Karitové maslo pleť regeneruje a vyživuje. Komplex multifunkčných antitoxínov zabezpečí lepšie okysličenie a pleť lepšie dýcha. Zmes vitamínov (C, PP, B5) pleť regeneruje, revitalizuje a chráni pred poškodením zo slnka a vonkajších vplyvov.

 

Vyskúšajte si priamo u nás v Residence Hotel & Club**** túto výnimočnú kúru okysličenia pleti pre zvýšenie ochrany počas teplých letných dní. Kúra je vhodná pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodná pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je matná a unavená. Ošetrenie trvá 45 minút a je vhodné pre ženy aj mužov. Radi vám doprajeme starostlivosť o vašu pleť.

 

 

Pozrite si viac informácií o Sothys Paris